Wpis z mikrobloga

czy tych idiotów z #youtube całkiem powaliło? powiedzmy że odkryłem nowy kanał i chce obejrzeć całą jego zawartość od początku - i co mam teraz kurva zrobić? przewijać za każdym razem tych kilkaset filmów, co zajmuje jeszcze więcej czasu z czterema zamiast sześcioma miniaturkami? komu przeszkadzał przycisk sortujący filmiki od najstarszego?

konsekwencje robienia wszystkiego pod smartfony i zoomerów z adhd są katastrofą dla ludzkości, a osoby za to odpowiedzialne powinny zostać rozerwane końmi
  • 113
  • Odpowiedz
@vogello: @cotidiemorior: jest wtyczka PocketTube, która pozwala przypisywać kanały do kilku grup i potem możesz wyświetlać zawartość łącznie albo rozłącznie nawet. Oprócz takiego filtrowania na karcie subskrypcji jest też dodatkowe boczne menu, gdzie można rozwinąć daną grupę i szybko wybrać konkretny kanał z listy. Plus jest jeszcze dodatkowa główna karta do wyboru, którą dzieli na kolumny i do każdej można przypisać treści w różny sposób (grupa, kanał, playlista).

To jest
  • Odpowiedz
@osiemosiemczteryjeden: nie #!$%@? że zabrali możliwość sortowania filmów?!

Edit. Ja #!$%@? rzeczywiście. Kolejny gwodz do trumny tego serwisu. Każda zmiana to gorzej.

Może jakaś wtyczka wyjdzie jak do łapek w dół.
  • Odpowiedz
@uefaman: Ja pamiętam jak dawno temu miałem partnerstwo na youtube (zarabianie itp) i można było sobie ustawić zamiast nicku nawet jakiś prostokątny obrazek.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
@osiemosiemczteryjeden: Youtube to jest rak, kiedyś wchodziłeś w subskrybcje i miałeś wszystkie filmy. Teraz jak nie klikniesz #!$%@? dzwoneczka to może się okazać że nie pokaże ci filmiku chyba że wejdziesz na konkretny kanał. Kiedyś na koniec filmu otwierało ci coś z proponowanych mniej więcej zgodnego z aktualnie oglądanymi treściami. Teraz możesz oglądać program kulinarny po czym pokaże ci film z Lola albo standup który już obejrzałeś w całości XD na
  • Odpowiedz
@osiemosiemczteryjeden: ja mam ta opcje sortowania od najstarszego, najnowszego i najpopularniejsze, zniknie mi zaraz tez czy o co chodzi? Ogólnie yt staje się z roku na rok w ogóle nie do użytku, te ich #!$%@? algorytmy wiedzące lepiej ode mnie interesuje, #!$%@? wyszukiwarka, #!$%@? polecane filmy, reklamy non stop… nawet jak coś subskrybujesz to często nie wrzucają nowych filmów do głównego menu. Kiedyś jak miałam zajawkę na coś konkretnego to pod
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@spajdermen: też to zauważyłem, gdy chce coś znaleźć to używam bing bo w Googlach nie ma szans na powtórzenie wyników. Najzwyczajniej w świecie ukrywają treści w internecie
  • Odpowiedz
#!$%@? z algorytmem, nastali teraz tyle reklam przy każdym filmiku że musiałem znaleźć specjalna wyszukiwarkę w sklepie Play która mi te reklamy blokuje xD

Wejdź na YT

Scrolluj przez minutę żeby algorytm słońcu polecił filmik którego nie widziałeś

Odpal filmik

2 reklamy na start, pomiń

W połowie filmu wyjebuje 20s niepomijalną reklamę

Na koniec kolejne 2 zanim automatycznie odpali się kolejny materiał

ten uczuć kiedy chciałeś obejrzeć 38s klip z Tekken7 i
  • Odpowiedz
@osiemosiemczteryjeden: youtube to gówno już od dawna. Reklama na reklamie, wyszukiwanie nie działa, co chwilę żydowskie premium wyskakuje, że masz kupić, bo inaczej będziesz miał hehe reklamki. Sortowanie filmów jakieś zupełnie z dupy, zamiast wyświetlać z moich subskrybcji, których jest lekko ponad 300, to wyświetla jakiś szajs z głównej. Do tego te reklamy. Te #!$%@? reklamy. Cały czas kilka tych samych reklam na krzyż, do tego często są dwie jakieś 20
  • Odpowiedz
@osiemosiemczteryjeden: Akurat z tymi social mediami to jest głębszy temat, a na przestrzeni dosłownie 2-3 lat degradacja tych witryn to jest jakiś totalny dramat.

Facebook - Kiedyś używałem Facebooka do obserwowania znajomych, oraz jako swego rodzaju agregatora treści, gdzie miałem kilkadziesiąt stron, które mnie interesowały i mogłem być na bieżąco z wieloma informacjami. Teraz znajomi praktycznie już nie publikują nic na FB, wszyscy przerzucili się na instagram, a na Facebooku na
  • Odpowiedz