Wpis z mikrobloga

czy tych idiotów z #youtube całkiem powaliło? powiedzmy że odkryłem nowy kanał i chce obejrzeć całą jego zawartość od początku - i co mam teraz kurva zrobić? przewijać za każdym razem tych kilkaset filmów, co zajmuje jeszcze więcej czasu z czterema zamiast sześcioma miniaturkami? komu przeszkadzał przycisk sortujący filmiki od najstarszego?

konsekwencje robienia wszystkiego pod smartfony i zoomerów z adhd są katastrofą dla ludzkości, a osoby za to odpowiedzialne powinny zostać rozerwane końmi
  • 113
via Wykop Mobilny (Android)
  • 160
@osiemosiemczteryjeden: wielka mi #!$%@? sztuczna inteligencja sterująca wyszukiwaniami. Praktycznie każdy serwis, z którego korzystałem i korzystam był dla mnie lepszy w użyciu, gdy nie był tak chamsko sterowany.
Facebook to dramat, zwykli ludzie już nic na niego nie wstawiają, to już tylko portal pod marketing.
Instagram mi służył głównie do oglądania zdjęć znajomych (dziwnym przypadkiem tylko płci pięknej ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) ale teraz co chwilę
@osiemosiemczteryjeden: ostatnio szukałem jednego filmiku gdzie byłem pewien kto to wrzucił do sieci ale autor zrobił jakąś dziwną czystkę na kanale i wywalił połowę tego co tam było.

Wpisywanie tytułu - jakieś dziwne kanały gdzie murzyni nagrywają swoje reakcje oglądając ten filmik (?)
Wpisywanie tytułu i nazwy autora - filmiki z kanału autora ale żaden z nich nie jest tym co chcę
Wpisywanie tytułu filmiku i tytułu bajki z której jest