Wpis z mikrobloga

Jak to jest. Chłop ma prace, nie pije, nie palę, nie ćpam, nie #!$%@? hajsu na divy a dalej żyje od pierwszego do pierwszego. Coś tam odłożę kasy ale nigdy na koncie nie miałem magicznego 10k. Zawsze coś, zawsze trzeba było zapłacić za coś w #!$%@? siana. Perspektyw na zmianę roboty brak. Próbowałem w programowanie ale jest to dla mnie ciężkie i bardzo czasochłonne. Jak są to łapie się nadgodzin w pracy żeby coś wyciągnąć więcej kasy.
A TU #!$%@? OBOK SOBIE ŻYJĄ #!$%@? PATUSY.
Wieczne awantury, chlańsko, ćpańsko, Jin Lingi kartonami kupują, okna nie otworzysz bo #!$%@? zielskiem od 17 do 3 rano. Mordy kołchoźnicze, stary przepita wątroba, stara ućpana zielskiem 24/7 Gówniaki #!$%@?ą tymi swoimi małymy nogami jakby stado warchlaków zamknięto w klatce. A mimo to żyją jak pączki w maśle, fajny samochód mają, ubrani dobrze są, co chwile jakcyś zmajomi przychodzą do nich.
#!$%@? mnie strzela że ja mając takie możliwości jakie daje świat przegrywam w starciu ze społecznym mułem.
#przegryw #zalesie #patologia #pieniadze
  • 21
@Randomowy_smieszek: No z tego co tutaj napisałeś to ja bym polemizował z tym czy to życie tych sąsiadów jest takie sielankowe. To jest raczej jakiś koszmar! Mieć ciągle głowę zamroczoną wszelakimi używkami to jest jakiś dramat. Ty kolego ciesz się, że jesteś normalny. A co do pracy i hajsu to jeśli się nie boisz wyzwań to zainwestuj w prawo jazdy na ciężarówki. Na trasach lokalnych na kat.C masz 5k zł na
@Gufeczek: Gdzie napisałem że to fajne dzbanie? Chodziło mi o to jakiego rodzaju obywateli system by życzył tu sobie mieć, bo skoro tacy mają ułatwienia to chyba znaczy że są pożądani w jakimś stopniu, skoro państwo o nich sìę troszczy.