Wpis z mikrobloga

@0xFEE1DEAD:
Najpierw Wolski tłumaczył się, że po covidzie i długiej drodze podpisywał 8h przez 1 dzień książki i sam optymalizował ten proces. Potem, że ma dysfunkcje i dyzortografie. A okazało się, że jak trzeba wylizać pupę redaktorkowi to nagle wszelkie przeszkody do ładnej dedykacji/podpisu zniknęły. Wysłał mu książkę z dedykacją za darmo, a nie jak "plebsowi" cena za książkę + 12zł za szlaczek.
@Keriks_: kiedyś myślałem że Wolski to jedyny w miarę normalny koleś z tego 'geopolitycznego' uniwersum a tutaj się okazało, że wyszedł z niego pazerny janusz. Bartosiakowi wypomina zarabianie na wojnie, a sam z patronite ma 17k miesięcznie, wali #!$%@?ącymi reklamami w swoich filmach, za podpis na książce życzy sobie pieniądze i robi to na #!$%@? po czym bzdurnie się tłumaczy, a na koniec robi żenujący film sponsorowany z naganiaczem na złoto.
1) odróżnijcie dedykację imienną dla konkretnej osoby od podpisu/parafki
2) Niestety Patronite tak nie działa - kwotę całkowitą z prawej dzielisz sobie przez l.miesięcy i masz średnią. To nie jest tak że dostajesz stale 17k miesięcznie. Reklamy były i będą na kanale - i AdSense i sponsorów odcinka
3) odcinek jak o złocie jako forma treści sponsorowanej i odcinka tematycznego na pewno już się nie powtórzy, eksperyment z taką formą był nieudany
@wolskiowojnie:

1) odróżnijcie dedykację imienną dla konkretnej osoby od podpisu/parafki


No tylko co to ma do rzeczy? Ja się nabijam z Twoich bzdurnych tłumaczeń gdzie piszesz jakbyś miał dysgrafię która nie pozwala Ci się sensownie podpisać xD

2) Niestety Patronite tak nie działa - kwotę całkowitą z prawej dzielisz sobie przez l.miesięcy i masz średnią.


82707/5.5 = 15037PLN

Reklamy były i będą na kanale - i AdSense i sponsorów odcinka


Ja