Wpis z mikrobloga

Niezrobienie kariery na UAM przez Napierałę to, jak z resztą mogliśmy się domyślać - nie SPISEK przeciwko niemu, a fakt, że jako doktorant próbował dobierać się do studentek, aż w końcu któraś zgłosiła naszego oblecha do opiekuna roku.

Obronił tam doktorat TYLKO dlatego, że jedną z wykładowców była matka Napierały - Hanna. Cóż za piękna historia - idealnie pasująca do całej reszty życia doktora niehabilitowanego xD

Jeżeli są tu jakieś osoby pokrzywdzone przez Napierałę i chcą się tym podzielić - zapraszam na priv. Gwarantuję anonimowość.

#napierala #schoweknamiotly #bestiazewschodu #molestowanie #nepotyzm #uam
Mjj48003 - Niezrobienie kariery na UAM przez Napierałę to, jak z resztą mogliśmy się ...

źródło: comment_1667207478RlrgKP0xbJQ1eXew2tDauA.jpg

Pobierz
  • 30
@Mjj48003: To jeszcze nic. Ja pamiętam, jak przystawiał się do żony swojego dawnego kompana z wojska (słabo ją znałem). Skończyło się bodajże pojedynkiem o jej honor, podczas którego doktor podobno zmarł. Niestety nie znam szczegółów, bo działo się to gdzieś na peryferiach mojej uwagi w XIV wieku i nie wydarzyło się prawie tak bardzo, jak wysryw opa.
@igor0906: Jest to osoba kompletnie niezwiązana z naszym uniwersum. Nie miałaby żadnego powodu by kłamać. Opowiedziała historię sama z siebie. Na 100% nigdy się nie dowiemy jak było - jednak jest to kolejna ciekawa historia z życia bestii ze wschodu.
@Fitoplankton: A mi ta historia właśnie się klei i idealnie pasuje do Napierały. Doktorek tyle w życiu nawywijał, że mam więcej podstaw, by w to wierzyć, niż nie wierzyć. Po prostu nie widzę scenariusza, że to kolejna osoba "złej woli" jak to lubi określać, która złośliwie go pomawia, bo po prostu jest w zmowie z całą resztą świata przeciwko niemu. On jest tak do bólu zyebanym człowiekiem, że brzmi to wiarygodnie.