Wpis z mikrobloga

Niezrobienie kariery na UAM przez Napierałę to, jak z resztą mogliśmy się domyślać - nie SPISEK przeciwko niemu, a fakt, że jako doktorant próbował dobierać się do studentek, aż w końcu któraś zgłosiła naszego oblecha do opiekuna roku.

Obronił tam doktorat TYLKO dlatego, że jedną z wykładowców była matka Napierały - Hanna. Cóż za piękna historia - idealnie pasująca do całej reszty życia doktora niehabilitowanego xD

Jeżeli są tu jakieś osoby pokrzywdzone przez Napierałę i chcą się tym podzielić - zapraszam na priv. Gwarantuję anonimowość.

#napierala #schoweknamiotly #bestiazewschodu #molestowanie #nepotyzm #uam
Pobierz
źródło: comment_1667207478RlrgKP0xbJQ1eXew2tDauA.jpg
  • 30
@Fitoplankton: Bo nie ja to wymyśliłem. Takie plotki na UAM z setek wykładowców z ostatnich 15 lat krążą AKURAT o Napierale - no patrz pan. Biedny Napierała - wszędzie jest ofiarą ludzi złej woli i trolli bartosiaczanych. On oczywiście jest bez skazy i tylko niesłusznie pomawiany. No ja tego nie kupuję, bo za dobrze go znam.
@Mjj48003: u mnie na uczelni poleciał profesor z uczelni bo jakaś laska ziewnela u niego na wykładzie i skomentował to tekstem „mój by sie nie zmieścił” XDD i jeśli już do czegoś doszło to na pewno był to jakiś sprośny komentarz i nie posądzałbym go o inne czyny
@G4SHI: Ja rozumiem wasz punkt widzenia xD W 99% przypadków też bym się #!$%@?ł, że to jakieś kolejne pomówienia w stylu "ooo teraz mi się przypomniało, że 10 lat temu mnie dotykał (dziś jest znanym aktorem/politykiem)" Jednak to była opowieść w stylu "out of context Napierała" - totalnie z czapy, bardziej w formie ciekawostki, niż żeby go celowo oczernić. Historia, że szantażował jakąś studentkę by się z nim umówiła - a
bardziej w formie ciekawostki, niż żeby go celowo oczernić


@Mjj48003: Nie kłam. Przecież celowo go tym oczerniasz. Rzucasz jakieś pomówienia bez dowodów. Nawet w pierwszym wpisie nigdzie nie wątpisz, nie poddajesz wątpliwość, nie mówisz, że "być może" - a wręcz przeciwnie, nazywasz to faktem.

Zachowujesz się obrzydliwie rzucając takie oskarżenia bez dowodów.
@m0lihua Z Tobą chyba też nie jest wszystko w porządku, skoro Twoja cała, niemała jak na 6 miesięcy, aktywność na wykopie dotyczy Napierały.