Wpis z mikrobloga

Niedawno minął rok odkąd dostałem zaproszenie do testów nowego Wykopu. Z racji że Wykop wygląda jak wygląda, a ja musiałbym podpisać NDA - do testów nie przystąpiłem. I nie żałuję, bo to smutne jak bardzo wywalone na ten serwis ma administracja. Przez ostatni rok nie zmieniło się absolutnie nic: rumun dalej śmiga, moderacja dalej nie działa, serwis ciągle rzuca losowymi błędami typu "Nie kombinuj" albo "Limit zapytań przekroczony", Wykop ciągle lubi się zawiesić na mobilnym Chromie, a reklamy stają się coraz bardziej natarczywe. Nie wspominając już o tym że o Nowym Wykopie po roku dalej nie wiemy absolutnie nic - ani co się zmieni, ani kiedy się zmieni, w jakiej fazie są testy, absolutnie nic. Nie wróży to za dobrze...

Kiedyś działała tu całkiem fajna, zżyta społeczność. I nie ma co się dziwić że teraz właściwie nie ma po niej śladu - skoro administracja serwisu nie bardzo ma ochotę żeby jakkolwiek poprawić jakość swojego produktu, to dlaczego użytkownicy mieliby mieć jakąkolwiek motywację żeby się angażować?

#wykop #przemyslenia #gorzkiezale #moderacjacontent
  • 6
@ChybaTak: Nie przystąpiłem do testów - nie chciałem nic podpisywać. Chcesz powiedzieć że brałeś udział w testach, na początku roku zabrali ci dostęp i od tego momentu, jako tester, nic więcej się nie dowiedziałeś o nowym wykopie? xD