Wpis z mikrobloga

jako że zdałem egzaminy a prawko odbieram po długim weekendzie to pytanko do znawców tematu, składać wypowiedzenie jutro i z początkiem grudnia być już wolny czy poczekać do nowego roku?
Z jednej strony chyba najlepszy okres żeby szukać pracy w transporcie to przed świętami bo roboty jest najwięcej, z drugiej strony chciałbym jeszcze załapać się na premię świąteczną w obecnej firmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jutro jadę do firmy pogadać o robocie, bo koleś z marszu chciał mnie już w listopadzie zabrać w trasę w podwójną (Co z przyczyn obiektywnych odpada) i nie chciałbym podjąć po tym impulsywnej decyzji.
Wydrukowałem sobie już wypowiedzenie, tylko nie wiem czy rzeczywiście będę je jutro składał
#zycietruckera #transport #pracbaza
  • 11
@staryalkus: to już zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, pracy na C+E jest sporo ale żeby znaleźć coś sensownego to jednak trochę czasu potrzeba, natomiast jak już coś znajdziesz to w zasadzie zazwyczaj spotykałem się, że możesz jechać praktycznie z dnia na dzień
@roman-cojapacze: zima i tak mnie czeka ale lepiej chyba faktycznie będzie zacząć na wiosnę, kupić jakąś konkretną nawigację i odłożyć trochę grosza na pierwszy wyjazd poza tym w święta i nowy rok to chciałbym jednak w domu siedzieć a nie na jakimś zaszczanym parkingu