Wpis z mikrobloga

Jechałem dziś w nocy samochodem przez las. W ciemności z daleka zobaczyłem odblask z kamizelki odblaskowej, to był rowerzysta bez świateł. Znaczy widziałem tylko 1 rowerzystę z 200 metrów, 20 metrów od typa zauważyłem 3 innych kolarzy bez NICZEGO. Co trzeba mieć w głowie żeby pchać się na drogę gdzie można jechać 90km/h bez żadnego oświetlenia? Jezdnię widzieli chyba tylko dzięki światłu z księżyca. A 3 miesiące temu był na tej drodze śmiertelny wypadek z udziałem rowerzysty. #rower #motoryzacja
Pobierz
źródło: comment_1667121293nTWQjbOKXveeyzKKPP7bL4.jpg
  • 8
Co trzeba mieć w głowie żeby pchać się na drogę gdzie można jechać 90km/h bez żadnego oświetlenia


@ElectroNICK: zapytaj swoich kolegów samochodziarzy (bo to tak działa, prawda? wybierasz środek transportu i nagle współuczestniczysz w winie, jak grzech pierworodny), co trzeba mieć w głowie jadąc wieczorem, we mgle, autostradą... na światłach "dziennych".
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wykopyrek: i jedna i druga strona to #!$%@? :)

co trzeba mieć w głowie jadąc wieczorem, we mgle, autostradą... na światłach "dziennych".

@wykopyrek: nawet w dzien, w warunkach ograniczonej widocznosci trzeba miec niepokolei w glowie jezdzac na dziennych. No ale mam ustawione na "auto" wiec odbierdolta soe ode mnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ElectroNICK: Tylko, że to zjawisko ma gówno wspólnego ze zdjęciem, bo akurat zdecydowana większość gości jak że zdjęcia nawet w dzień ma włączone pełne oświetlenie. Zapytaj swoich ziomków sebkow co spod remizy chcą po kilku piwach przejechać do swojej ziemianki.
@ElectroNICK: Zapytaj swoich kolegów passaciarzy co trzeba mieć w głowie żeby podczas oberwania chmury na autostradzie jechać bez świateł. Podczas gdy w takich warunkach widzisz gościa jak do niego dojedziesz albo jak jeden dzban się natknie na drugiego i musi hamować szczęśliwie dla ciebie dając ci znać lampami stopu.