Wpis z mikrobloga

"Wykopowicze nie dadzą sobie wcisnąć kitu" vol. 2137. W wykopalisku od kilku godzin wisi sobie, na granicy wejścia na główną, prawdziwe foliarskie bingo:
1. "Oficer amerykańskich sił powietrznych: Pentagon skłamał w sprawie UFO".
2. Znalezisko ze strony collective-spark.xyz, która w innych artykułach opisuje np. tajne/ukryte księgi Biblii które opisują "Prawdziwą Historię Świata" pełną aniołów, gigantów i wielkich potopów.
3. Znalezisko dodane przez gościa o nicku @troll234
4. Który gdy nie otwiera oczu lemingów w sprawie UFO dodaje sensacyjne newsy o zlym, duchu nieczystym, ojcu kłamstwa, podstępnym wężu, władcy ognia piekielnego wprost z portalu wróżka.com.pl
5. Wiedz, że jeżeli Twoje foliarskie znalezisko wyśmiewają nawet ludzie tacy jak @wojna - you went full folia (never go full folia).
6. Warto dodać (jako wstrząsająco zaskakujący bonus) - oczywiście, że znalezisko bronią i wykopują konfiarze XD

#foliarze #teoriespiskowe #ufo #bekazprawakow #bekazkatoli #neuropa
M.....a - "Wykopowicze nie dadzą sobie wcisnąć kitu" vol. 2137. W wykopalisku od kilk...

źródło: comment_1667107539OiPXc9Fmn6aY1KLAUy2lVb.jpg

Pobierz
  • 96
@MglawicaKraba: To znalezisko zostało zakopane. 28 innych moich znalezisk trafiło na stronę główną w ciągu ostatnich 3 miesięcy. Raz jeszcze dziękuję za reklamę mojego profilu. Widzę duży ruch w znaleziskach dodanych dzisiaj przeze mnie. To może być efekt tej reklamy. Najbardziej mnie rozbawiło otagowanie tego bekazkatoli i bekazprawakow. Nie wierzę w boga osobowego. Religia to dla mnie ciekawostka kulturalna. Tak jak rzeźba lub malarstwo jest wytworem ludzkiej kultury. Śmiałem się przez
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CheSlaw: a co to ma do rzeczy?


@MglawicaKraba: Rozmawiamy o manipulacjach, czyż nie? To jakieś trudne pytanie jest i nie dasz rady sam policzyć czy może nagle czytać artykułu nie chcesz? Prosiłeś o źródło. Podałem źródło. To teraz porozmawiajmy o merytorycznej zawartości tego artykułu. Czy może nie zależy ci na prawdzie, a jedynie na wmawianiu innym swojej wersji propagandy, nawet gdyby była oparta o kłamstwa? A może posmiejemy się z
@MglawicaKraba: I tylko tyle wymyśliłeś? Słabo. Potrafisz sklecić jakieś proste zdanie w języku polskim? Wklejanie memów, na dodatek dwa razy tego samego oraz kończenie zdania "xD" to oznaka, że mamy do czynienia z człowiekiem mającym wyraźny deficyt intelektualny. Inaczej mówiąc mamy tutaj do czynienia z głąbem. Z mojej strony to tyle. Nie widzę sensu dyskutowania z przedstawicielami pokolenia xD. Nic dziwnego, że z miesiąca na miesiąc Wykop traci użytkowników. Pokolenie xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CheSlaw tak, o manipulacji. Co konkretnie jest manipulacją w tym artykule?


@MglawicaKraba: Odpowiem na to pytanie bardzo chętne, ale najpierw musisz odpowiedzieć na moje:

Ile kobiet, według artykułu, dokonało aborcji ze względu na wadę płodu?


Po pierwsze tego wymaga kultura dyskusji, a po drugie to pytanie to przyczółek do wskazania manipulacji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CheSlaw a co, nie czytałeś artykułu który sam podlinkowałeś czy masz zapędy na belfra, który przepytuje z zadanego tekstu? Dajesz konkretny czy jak?


@MglawicaKraba: Fajnie się z tobą rozmawia, szczególnie że rozmawiamy w kontekście kręcenia beki z ludzi wierzących w bzdury o kosmitach I inne bzduurdy, a ty robisz fikołek za fikołkiem żeby tylko nie odpowiedzieć na proste pytanie.
Masz problemy z czytaniem czy z liczeniem?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CheSlaw ja tekst czytałem, może zamiast mnie z niego przepytywać tworząc "przyczółek do wskazania manipulacji" po prostu.. nie wiem.. wskaz manipulacje?


@MglawicaKraba: Niestety nie mogę, musisz najpierw odpowiedzieć na moje pytanie. Niestety inaczej się nie da. Boisz się czegoś?
Boisz się czegoś?


@CheSlaw powiedział gość, który buduje "przyczółek do wskazania manipulacji" zamiast po prostu wskazać manipulację, której nie może wskazać, bo najpierw ja musze mu odpowiedź na pytanie, jakby ta rzekoma manipulacja portalu oko.press była w jakikolwiek sposób zależna od moich, wykopka, odpowiedzi XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
jakby ta rzekoma manipulacja portalu oko.press była w jakikolwiek sposób zależna od moich, wykopka, odpowiedzi XD


@MglawicaKraba: No to skoro masz bekę z tekiej ewentualności to po prostu podaj tą jedną liczbę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Twierdzisz, że oko.press manipuluje - napisz dlaczego

@MglawicaKraba: przecież w zasadzie od tego zacząłem, ale przez to że chyba nie zrozumiałeś to próbuje Cie naprowadzić przez takie proste, szybkie pytanie.

Btw. Beka z tych prawaków wierzących w bzdury, co nie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MglawicaKraba: Napisałem. Inofmacja o ilości kobiet potrzebujących aborcji ze względu na wadę płodu jest podana w zmanipulowany sposób.
No, ale możesz pokazać że to nie jest manipulacja - wystarczy że odpowiesz na to jedno proste pytanie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CheSlaw Ty w ogóle czytałeś co podlinkowales? Co znaczy "jest podana w zmanipulowane sposob"? Napiszesz wreszcie coś konkretnego? Bo odnoszę wrażenie że marnujesz moj czas


@MglawicaKraba: Podaj liczbę to powiem ci gdzie jest manipulacja. Ja odpowiedziałem na wiele Twoich pytań, czemu masz problem żeby odpowiedzieć na jedno moje?