Wpis z mikrobloga

"Wykopowicze nie dadzą sobie wcisnąć kitu" vol. 2137. W wykopalisku od kilku godzin wisi sobie, na granicy wejścia na główną, prawdziwe foliarskie bingo:
1. "Oficer amerykańskich sił powietrznych: Pentagon skłamał w sprawie UFO".
2. Znalezisko ze strony collective-spark.xyz, która w innych artykułach opisuje np. tajne/ukryte księgi Biblii które opisują "Prawdziwą Historię Świata" pełną aniołów, gigantów i wielkich potopów.
3. Znalezisko dodane przez gościa o nicku @troll234
4. Który gdy nie otwiera oczu lemingów w sprawie UFO dodaje sensacyjne newsy o zlym, duchu nieczystym, ojcu kłamstwa, podstępnym wężu, władcy ognia piekielnego wprost z portalu wróżka.com.pl
5. Wiedz, że jeżeli Twoje foliarskie znalezisko wyśmiewają nawet ludzie tacy jak @wojna - you went full folia (never go full folia).
6. Warto dodać (jako wstrząsająco zaskakujący bonus) - oczywiście, że znalezisko bronią i wykopują konfiarze XD

#foliarze #teoriespiskowe #ufo #bekazprawakow #bekazkatoli #neuropa
M.....a - "Wykopowicze nie dadzą sobie wcisnąć kitu" vol. 2137. W wykopalisku od kilk...

źródło: comment_1667107539OiPXc9Fmn6aY1KLAUy2lVb.jpg

Pobierz
  • 96
@MglawicaKraba: Tak, ale po prostu wydaję mi się, że przyczepiłeś ten tag do zawołania większej liczby obserwujących na siłę.
Po prostu portal z foliarskimi rzeczami i tyle xd
W sumie jak przeczytasz coś ze starożytności i masz lekko przestawiony mózg w stronę, to będziesz się doszukiwał obcych we wszystkim.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@drpt oko.press to szczujnia (source: bo piszo rzeczy które mnie się nie podobają), jakąś strona z aniołami i gigantami robiaca ludziom dosłownie papkę z mózgu- nieszkodliwa XD


A wszystko to pisze gość dodajacy komiksy stonetossa i wykopujący nczas


[]


@MglawicaKraba: Porównanie portalu z artykułami o ufo do oko.press bardo trafne moim zdaniem. Poziom podobny.
@MglawicaKraba Dziękuję za reklamę mojego profilu. Po 3 miesiącach na Wykopie jestem sklasyfikowany na 70 miejscu. 28 moich znalezisk znalazło się na stronie głównej. Dziękuję za uznanie. Zakładając konto nie spodziewałem się takich rezultatów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MglawicaKraba: nczas to dla mnie podobny poziom co oko.press. Chociaż gorzej bo nikt cywilizowany nie uważa strony o kosmitach czy nczas za poważne źródło informacji, a dla oko.press nie wiadomo czemu ludzie wierzą w największe nawet absurdy.

Juz kilkukrotnie próbowałem tłumaczyć manipulacje jakie tam wypisują, ale zgodnie z zasadą "łatwiej kogoś oszukać niż przekonać go że został oszukany" nawet jak podparłem swoje wywody suchymi wyliczeniami to nikt, absolutnie nikt z wiernych