Wpis z mikrobloga

"Wykopowicze nie dadzą sobie wcisnąć kitu" vol. 2137. W wykopalisku od kilku godzin wisi sobie, na granicy wejścia na główną, prawdziwe foliarskie bingo:
1. "Oficer amerykańskich sił powietrznych: Pentagon skłamał w sprawie UFO".
2. Znalezisko ze strony collective-spark.xyz, która w innych artykułach opisuje np. tajne/ukryte księgi Biblii które opisują "Prawdziwą Historię Świata" pełną aniołów, gigantów i wielkich potopów.
3. Znalezisko dodane przez gościa o nicku @troll234
4. Który gdy nie otwiera oczu lemingów w sprawie UFO dodaje sensacyjne newsy o zlym, duchu nieczystym, ojcu kłamstwa, podstępnym wężu, władcy ognia piekielnego wprost z portalu wróżka.com.pl
5. Wiedz, że jeżeli Twoje foliarskie znalezisko wyśmiewają nawet ludzie tacy jak @wojna - you went full folia (never go full folia).
6. Warto dodać (jako wstrząsająco zaskakujący bonus) - oczywiście, że znalezisko bronią i wykopują konfiarze XD

#foliarze #teoriespiskowe #ufo #bekazprawakow #bekazkatoli #neuropa
M.....a - "Wykopowicze nie dadzą sobie wcisnąć kitu" vol. 2137. W wykopalisku od kilk...

źródło: comment_1667107539OiPXc9Fmn6aY1KLAUy2lVb.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
Katolicy mają to zakodowane w baśni. Książka każe wykopywac, nie pytac. Do tego warto wykopywac by przywitac czarnolosta wiele istnien. Dzieki opisom wiem z miejsca na kogo trafiam. Przyjemny dodatek.
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: oko.press to szczujnia polityczna która zawsze kłąmie i manipuluje, przy zakopie jest napisany powód: informacja nieprawdziwa
A ufoludki to temat nieszkodliwy i niepolityczny, więc nawet jeżeli to bujdy to nie szkodzi wykopać.
  • Odpowiedz
  • 18
@drpt oko.press to szczujnia (source: bo piszo rzeczy które mnie się nie podobają), jakąś strona z aniołami i gigantami robiaca ludziom dosłownie papkę z mózgu- nieszkodliwa XD

A wszystko to pisze gość dodajacy komiksy stonetossa i wykopujący nczas

  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: Ja wykopałem, bo przeczytałem artykuł i mnie zaciekawił włącznie z samą wypowiedzią Salasa dla CNN, a ty się spinasz jakby to był artykuł o płaskiej ziemi xDDD, no ale dla bordowca wykop serious business.
  • Odpowiedz