Wpis z mikrobloga

@wolskiowojnie: mam te octavie - przejedziesz 5tys i padnie Ci entertainment, lane assist to porazka. Na dluzszych dystansach jest duzo mniej wygodna niz Superb (wiadomo inna klasa). Plus czy juz zauwazyles ze na automatycznych dlugich nie da sie jezdzic? I ze swiatla sa dziwnie „ustawione” tak, ze czesto ludzie mrugaja z naprzeciwka myslac ze jedziesz na dlugich?

@bylembordo:
Przejechałem ponad 6kkm i nie padło. Lane i tak działa lepiej niż w mondziaku xD
Superba mam (Active z 2014) i kurde no nie, Octavią wygodniej - raczej kwestia foteli, automatu, i paru innych. Zresztą śmieszne to wyposażenie "Sportline" w Octavi IV. Ono ma tyle wspólnego ze sportem co ja z baletem ale faktycznie jeździ się wygodnie. Jedyne co jest zbędna dla mnie to HUD.
Co do świateł - hmm
Pobierz
źródło: comment_1667545050JecSL2IsOPHrtKyl2d2yWZ.jpg
@wolskiowojnie: to ciekawe spostrzeżenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) też miałem Mondziaka titanium oprócz tego, że jak się siedziało z tyłu to słychać było chlupanie w baku i interfejs wyglądał jak panel zmywarki to jakoś lubiłem to autko. Między innymi za światła i nagłośnienie SONY. Co do Sportline - dokładnie to nie ma nic wspólnego. Swego czasu miałem jeszcze Octavie RS, to było dopiero cudowne auto ( ͡
@bylembordo: Na ja trochę żałuje że nie starczyło kasy na RSkę w leasingu.
A tymin awariami Octavii IV to mnie nieco zaskoczyłeś - może masz z jakiejś "covidowej" produkcji?
A faktycznie z tym asystentem to racja - co powiedziałem OK to się łączył xD Ale wyłączyłem to w cholerę.
Na ja trochę żałuje że nie starczyło kasy na RSkę w leasingu.


@wolskiowojnie: nie żałuj ( ͡° ͜ʖ ͡°) łatwo stracić prawo jazdy plus chyba do IV generacji miały tylko napęd na przód, co było bez sensu przy tej mocy. Mój rocznik Octavii przypadł w szczycie covidu - więc idealnie trafione Panie ekspercie.
Z jeszcze ciekawostek - jeżeli Twoje Mondeo miało 150km to mogłeś odblokować cyfrowo na