Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #wykop30plus widzę wielką różnicę między tym co mnie jarało jak miałam 20 i 30 lat, stylem jazdy i doswiadczeniem. Kiedyś lubiłam szybka jazdę, gwałtowne hamowanie, zwracanie na siebie uwagi, teraz o wiele bardziej cenie sobie płynność w ruchu w tym sensie że gdy poruszam się z innymi uczestnikami ruchu niczym ryba w ławicy, czuje się najlepiej. Gdy nie zaskakuje nikogo niespodziewanym i gwaltownym manewrem, ale nie jestem zawalidrogą. #gownowpis
Pobierz
źródło: comment_1667064870RSBXohHpg4YOnSOIrpKQRY.jpg
  • 5
@KingaM: U mnie to się zbiegło ze zmianą samochodu na elektryczny, najpierw ruszałem z gazem w podłodze i hamowałem gwałtownie a potem ważniejsza stała się płynność. Wychodzi na to że chyba po prostu chciałem sobie powarczeć i poryczeć silnikiem, nie zmieniłaś przypadkiem też auta na cichsze?
@Broximon: U mnie zaś zbiegło się to z wymianą auta z Mazdy 6 na Saaba 9-5 OG. Moc auta większa, ale większy komfort auta zachęca do spokojnej, płynnej jazdy ( ͡º ͜ʖ͡º) No i zgodzę się z @strikingsurface że cena benzyny też się do tego przyczyniła.