Wpis z mikrobloga

Do takich skrajności trzeba się dobrać


@Wulfee: dla nich skrajnością jest lodzik xD jaki masz ból dupu to ja nie. Co cie obchodzi obca baba i obcy facet? sąsiadom do łóżek też zaglądasz? xD
  • Odpowiedz
@ruszka: A to użycie określenia "paruwa" oznacza bulanusa? Używam tego na co dzień i nikt mnie o to nie posądza :3

A kto ciebie, albo twoją kobietę obraził zanim przyszedłeś?


Masz pan oczy? To czytaj xD
  • Odpowiedz
@Kaplanka:

Nie widziałem tam żadnej obrazy, jedynie rozważanie możliwości, bo jednak odpowiedzi nie udzieliłaś ;) Z góry mówię - mnie to nic nie obchodzi co kto robi, albo co kto nie robi w łóżku u siebie, ale beka ze sposobu, w jaki się rzucacie ;)
  • Odpowiedz
@Kaplanka:

Z tym, że oni się nie rzucali, tylko zadawali pytania i zastanawiali się nad motywami, nikt nie życzył ci "c---a w dupie" tak jak ty użytkowniczce, bo jednak bądź co bądź, niechęć do "lodzika" może być przyczyną jakiś zaburzeń seksualności lub blokady w psychice, co z kolei w przyszłości może powodować problemy. I to przez zwykłą niechęć do lodzika. Oczywiście nikt nie mowi, że akurat w twoim wypadku tak
  • Odpowiedz
@ruszka: Po czym wnosisz, że udaję zabawną? Przecież to poważna sprawa.

Poza tym, co to za blokada w której nie chce się brać członka do ust? IMO on służy do czego innego.

Inb4 dla ciebie tylko do sikania. A wyobraź sobie, że w mojej opinii do seksu też, ale nie wkładania go do ust. Nie w moim przypadku.
  • Odpowiedz
@Kaplanka: No i widzisz, ja dyskutuje z tobą normalnie, nie obrażam cię, nie pisze prowokujących rzeczy, a ty już osobiste wycieczki, cóż, ale muszę cię zmartwić i mam dziewczynę. Blokada polegająca na brzydzeniem się narządu rozrodczego partnera, i braku odczuwania pociągu do zabawy nim. Co już normalne nie jest.
  • Odpowiedz