Wpis z mikrobloga

@parasolki: ale dlaczego oceniasz po samym wyglądzie nie spróbowawszy? Bo cię to nie kręci. Uwaga trudny wniosek, zanotuj może kiedyś pojmiesz coś o czym piszę już któryś raz: nie każdego kręci to samo, więc jeśli ktoś nie lubi seksu oralnego to nie musi tego robić i nie musi podawać tego przyczyny losowym ludziom , tak jak ty nie musisz próbować koprofilii, seksu z inną kobietą i innych mnie lub bardziej
  • Odpowiedz
Jestem w głębokim szoku, że fakt, że jakaś para dobrowolnie czegoś nie robi, powoduje takie oburzenie/bekę/cokolwiek u innych ludzi. Czy jakby powiedzieli, że anala nie uprawiają, to też byście byli w takim szoku? Że powinni spróbować, a potem oceniać? Po co mają próbować czegoś, jeśli nie mają na to ochoty? Niech ktoś mi logicznie odpowie.

Gdyby ktokolwiek z takim uporem maniaka dziwił się, że gej woli wsadzać w "zarośnięty odbyt innego faceta",
  • Odpowiedz
@abstrakcyjny_nick: Co do koprofilii bo z powyższym tematem jestem dość neutralnie nastawiony. Według mnie przytaczanie jej nie ma najmniejszego sensu bo jak parasolki już wspominała jest to zupełna skrajność, kał jak wiadomo jest tym czego organizm nie potrzebuje w sensie fizjologicznym i mam wątpię by w sposób fizyczny potrafił sprawić przyjemność(prócz ciepełka:P) ;) P---s tym nie jest i zazwyczaj to on sprawia mężczyźnie największą przyjemność podczas seksu ;)
  • Odpowiedz
@abstrakcyjny_nick: lepiej bym tego nie ujął, dzięki, może Ciebie zrozumieją. Chyba jestem zbyt nerwowy na dyskusje z ludźmi nie dającymi sobie wytłumaczyć pewnych spraw i reagujących jak zaprogramowany na konkretne poglądy robot.
  • Odpowiedz
@abstrakcyjny_nick: nie ma tu oburzenia, nie ma tu też beki z ich preferencji seksualnych - jest ciekawość skąd one się wzięły i beka z reakcji która sprowadza się do ZOSTAW MNIE TY PARUWO NIE OCENIAJ MNIE K---A MI SIE TO PODOBA I S--------J-

plus: nie, przykład koprofilii jest z d--y wzięty (to mi się udało, nie?), bo nie sprawia bezpośredniej przyjemności seksualnej tak jak oral, on polega na w----------u odchodów
  • Odpowiedz
@Roballo: @Barglenawdlezouss: no dobra, ale napisałam, że przykład koprofilii służy jedynie obaleniu argumentu "nie próbowałeś to nie wiesz, czy nie lubisz". Wiadomo, że kupa fuj :P

No i przecież mężczyzna może osiągnąć przyjemność nie tylko wkładając penisa do ust kobiety, prawda? Chodzi mi o to, że nawet jeśli ktokolwiek nie wyobraża sobie związku bez seksu oralnego to jest on fizycznie możliwy (nie wierzę, że muszę to tłumaczyć niektórym), to może też być seksualnie spełniony. I tyle. Nikt nikogo nie krzywdzi, wszyscy są szczęśliwi.

"nie ma tu oburzenia, nie ma tu też beki z ich preferencji seksualnych - jest ciekawość skąd one się wzięły i beka z reakcji która sprowadza się do ZOSTAW MNIE TY PARUWO NIE OCENIAJ MNIE K---A MI SIE TO
  • Odpowiedz
@Barglenawdlezouss:

nie ma tu oburzenia, nie ma tu też beki z ich preferencji seksualnych - jest ciekawość skąd one się wzięły i beka z reakcji która sprowadza się do ZOSTAW MNIE TY PARUWO NIE OCENIAJ MNIE K---A MI SIE TO PODOBA I S--------J-
  • Odpowiedz
@Barglenawdlezouss "TY K---O W FARTUCHU TO JEST CZĘSTO NAM TO ODPOWIADA C--J CI W DUPE NIE MASZ PRAWA NAS OCENIAĆ a potem wziąłbyś mu pieczątkę, przybił na jego czole i uciekł przez okno" K---a ale prychłem, #1 cytat miesiąca styczeń na mirko, lecisz do obserwowanych XDD Swoją drogą to beka z @Kaplanka która najpierw nie podaje odpowiedzi, potem pisze, że insynuacje użytkownikow jej nie przeszkadzają i ma z tego beke,
  • Odpowiedz
@abstrakcyjny_nick: No dobrze dobrze zrozumiałem twój punkt widzenia, ja chciałem dać swój ;P Kupa fuj i nadal twierdzę, że może dać fizycznie tylko ciepełko :D

Co do niej już gdzieś się wyżej wypowiedziałem na ten temat - wyrażając opinie trzeba być gotowym na jej rozwinięcie ;)
  • Odpowiedz