Wpis z mikrobloga

@BamBamBigelow: przypomina że to nie kwestia sobie wmawiania na jakimś odklejonym kanale tylko po prostu stworzyli dość dużą firmę sprzedająca w dużej mierze różnego rodzaju suple która jest warta kilka dobrych baniek. Sprzedawaniem takich produkowania przez zwykłych sterydziarzy zniszczyło by tak wiarygodność jak np cheater będący pro playerem reklamujący drogi sprzęt do poprawy osiągnięć w grach
  • Odpowiedz
@HamujPiety: W sumie z tymi lustrami coś jest xD kiedyś robiłem przysiady przy lustrze i tak się zastanawiałem co się #!$%@? w tym odbiciu xD (i nie mówię tu o moich przysiadach), później na spokojnie się przypatrzyłem i w pewnym miejscu lustra trochę deformowalo wygląd xD
  • Odpowiedz
@HamujPiety: wiejski koks jedzie po sterydziarzach, że robią młodym wodę z mózgu, bo wypierają się brania sterydów i wciskają kit, że są naturalami, a tu nagle u siebie przyjmuje takich właśnie zakłamanych sterydów?
  • Odpowiedz
Nie rozumiem czemu ludzie ciagle zaprzeczają sterydom, powiedzieliby ze walą to by po dwóch dniach wszyscy zapomnieli i tyle a pomimo brania sterydów i tak trzeba ciężkimi treningami i dieta na taka formę pracować
  • Odpowiedz