Wpis z mikrobloga

Ludzie tu często piszą, że są z mordy 5/10, że manleci itd. A potem idą screeny z Tindera, gdzie mają setki par, tysiące polubień.
Ja się pytam jakim cudem? Nigdy bym nie był w stanie osiągnąć takich wyników, a tragicznie nie wyglądam. Wnioskuję to po tym co byłem w stanie
osiągnąć na żywo, a nie online. Gdzie tkwi sekret, ewentualnie wał?

#tinder #przegryw #blackpill
  • 14
@eli_eli_lema_sabachthani: Ciężko mi powiedzieć szczerze powiedziawszy, mam tinder plusa i swipuje tylko jak siedzę na kiblu, nie patrze zbytnio na profile, ale nie lajkuje ulanych i nieatrakcyjnych lasek.

Z tymi 300 po miesiącu to tak nie do końca, bo laski też usuwają konta albo pary(ja nie pisze do żadnej laski pierwszy) po czasie, więc realnie zostaje z tego jakieś 180.

Niemniej jednak cały ten tinder psuje percepcje postrzegania ludzi, laski mogą
@eli_eli_lema_sabachthani:
1. Dla kogoś 5/10 to ocena średnia - dla innych na 5/10 trzeba sobie zasłużyć. Coś jak ocena w szkole na egzaminie tylko w tym wypadku oceniany jest Twój wygląd. Nie jest powiedziane, że np 30% klasy dostanie 4 ze sprawdzianu albo wyżej - tak samo z wyglądem nie jest powiedziane ze 7/10 to ocena dla 30% społeczeństwa. Ja bym powiedział, że 7/10 osiąga jakies 3-5% facetów.
2. Możesz zmienić
@ganymedziarz_ciemiezca: ja jestem jednym z tych, którzy zarabiają nawet więcej niż 30k miesięcznie. Mam ponad 180cm, zadbaną sylwetkę, ryjec 5/10, który na dobrych fotkach wygląda na maks 6/10 i dostaję jednego, dwa lajki dziennie, które widzę, bo mam golda. Jak odpalę boosta, to pojawi mi się z 10 lajków. Mówię tu o samych lajkach, które w większości pochodzą od grubasek i pasztetów. 10 matchów dziennie to dla mnie abstrakcja. Myślę, że
O tym właśnie piszę. Mógłbyś #!$%@?ć nie wiadomo jakie zdjęcia i to by wiele nie pomogło.


@eli_eli_lema_sabachthani: Dobre zdjęcia w #!$%@? dają.

ja jestem jednym z tych, którzy zarabiają nawet więcej niż 30k miesięcznie. Mam ponad 180cm, zadbaną sylwetkę, ryjec 5/10, który na dobrych fotkach wygląda na maks 6/10 i dostaję jednego, dwa lajki dziennie, które widzę, bo mam golda. Jak odpalę boosta, to pojawi mi się z 10 lajków. Mówię