Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
Zostaliśmy oskarżeni @Reanef, więc może odpisze w głównym wątku.

To miłe, że przypisuje się nam jakąś sprawczość i możliwość wpływania na sytuację ekonomiczną w kraju ale chyba nas trochę przeceniacie. My tu sobie tylko piszemy nasze prognozy na portalu że śmiesznymi obrazkami i nie mamy tak naprawdę na nic wpływu.
To nie nasza wina, że umiemy łączyć kropki i jak dodajemy 2+2 to wychodzi nam 4. To nie jest kwestia życzenia tylko jako takiego ogarnięcia cykli i umiejętność przewidywania sytuacji makroekonomicznej.
Macie do nas żal, że nasze prognozy się sprawdziły i wszystko idzie w coraz gorszym kierunku, który przewidzieliśmy? Helou to nie nasza wina, bo my nie mamy na to wpływu.
Co ja wam poradzę, że 90% społeczeństwa jako główną zasadę przy podejmowaniu decyzji uznaje "jakoś to będzie", a żeby kupić starego rzecha bierze 2 szwagrów i mechanika do oceny.
Do tej pory większość społeczeństwa była skazana na analizy kutego rudasa przeklejana na każdym portalu. Nawet ciężko znaleźć sensowny kalkulator kredytu w internecie.
Z tego względu postanowiłem pomoc i dla dobra ogółu i swojego self improvement postanowiłem zrobić te storny:
https://olxdata.azurewebsites.net
i
https://kalkulator-kredytowy.azurewebsites.net

myślę, że każdemu się przydadzą i wielu z nich korzysta. Dziki nim wielu ma trochę bardziej obiektywny pogląd na aktualną sytuację bo sam wyciągnie wnioski.

Przez ostatnie kilka lat gospodarka była pompowana kredytem i rosła na sterydach i obwinianie nas spadkowiczów o ten burdel, który teraz nastąpi jest chyba torche nie na miejscu. I to nie są nasze życzenia tylko prognozy. Kto się przygotował nic mu się nie stanie, a kto nie, będzie miał problem. Idzie odpływ i będzie widać kto pływał bez majtek.

Miłego dnia życzę :)

#nieruchomosci #kredythipoteczny #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie
pastibox - Zostaliśmy oskarżeni @Reanef, więc może odpisze w głównym wątku.

To miłe,...

źródło: comment_166702770452yQXD0OlidTWiSu6IEBrO.jpg

Pobierz
  • 20
@PoteznyAsbisnik: nie kumasz nic. Trumna kieszeni nie ma XD a 99 procent zapierdzielajacych drogimi autami ma je w leasingu. Chwalenie sie tymi drobniakami i to jeszcze w naszej walucie, szczegolnie teraz zakrawa o politowanie.
@pastibox: poza tym nie uważam ze robicie źle. Serio. Dzieki Waszym wpisom jest jakakolwiek rozmowa merytoryczna mniej lub bardziej nad problemem i faktycznym dramatem wielu młodych osób.
@PoteznyAsbisnik: bezdomny hazardzisto, te cyferki na koncie rząd właśnie Ci kasuje z dnia na dzień. A Ty się skupiasz na wylewaniu żali w necie. I to nie na tych co trzeba. Pasti robi dobrą robotę budując chociażby nawet na tym tagu świadomość użytkowników co do realnego kosztu zadłużenia. A ty co robisz? Co zrobisz jak już osiagniesz nie wiem, bańkę? Pieniądze są dla ludzi a nie człowiek dla pieniędzy. Kurde usiadziesz
@pastibox: robicie dobra robote i bardzo Wam dziekuje. Myslicie, dostarczacie wlasnych narzedzi i oryginalnych przemyslen, mozna sie z Wami zgadzac lub nie, ale zawsze jestescie kulturalni i na poziomie.

Szczekajacy boldupiarze z biur nieruchomosci i mikro-fliperzy ktory spamuja tag wrzucajcie na czarno. Slychac skowyt, a to oznacza, ze jestescie potrzebni i kierunek Waszych dzialan jest dobry. Oni reprezentuja swoje interesy, swoje firmy i czesto zyciowe inwestycje - coraz czesciej okazuje sie,
Nawet ciężko znaleźć sensowny kalkulator kredytu w internecie.


@pastibox: no tak bo twój to nie jest #!$%@? tego co jest na stronie UOKiK xD przecież nieogary co was słuchają to ci sami ludzie co słuchają prognoz rudych aniołów biznesu z tą różnicą że nie uzbierali nawet na wkład więc życzeniowo liczą że wszystko jebnie xD
@Reanef: #!$%@? gdyby tak było to by pasti pisał o tym w każdym poście że on pierwszy zrobił a tymczasem nie odpowiada na ten temat bo różnica miedzy strzelcem wiborowym xD a pastiboxem jest taka że jak wysmiales pierwszego to cię banowal a pasti pomija to co niewygodne i pisze o kredyciarz dupka pękła hehehe było na stałe jak mówiłem
Macie do nas żal, że nasze prognozy się sprawdziły


@pastibox: chyba jakieś niedorozwoje mają do was żal, bo żadna z waszych prognoz się nie sprawdziła. W dalszym ciągu jakbym posłuchał "spadkowiczów" 3-4 lata temu to bym był 100-200k w plecy.
Jedyną rację jaka mieliście to z przejściem na stałe oprocentowanie, ale to każdy kto miał IQ powyżej 90 zrobil i bez was. Ale to też się okaże czy była dobra decyzja
@pastibox: Dobrą robotę robicie, to że rynek nie siadł w 2020 to wina obniżonych stóp procentowych. - ale co się odwlecze to nie uciecze:) Ja się będę ładował pod koniec 2023 w kredo i tak się zastanawiam czy by na zmiennej nie brać bo już pik stóp procentowych powinien nastąpić.
To nie nasza wina, że umiemy łączyć kropki i jak dodajemy 2+2 to wychodzi nam 4. To nie jest kwestia życzenia tylko jako takiego ogarnięcia cykli i umiejętność przewidywania sytuacji makroekonomicznej.

Macie do nas żal, że nasze prognozy się sprawdziły i wszystko idzie w coraz gorszym kierunku, który przewidzieliśmy? Helou to nie nasza wina, bo my nie mamy na to wpływu.


@pastibox: tak, wlasnie tak bylo. Poczatek 2020r.
emil-hogan - > To nie nasza wina, że umiemy łączyć kropki i jak dodajemy 2+2 to wycho...

źródło: comment_16670630576cNEg8uC2KwTFGkr5rUPW4.jpg

Pobierz