Wpis z mikrobloga

XDDDD
Mieszkam 10 lat na Wyspach tj calosc mojego doroslego zycia i pojechalem na weekend do Krakowa na chlansko i panny (plus muzea ale to bardziej ja niz inni) ze znajomymi.
Polki sa mega chamskie! Jak zagaduje do panien w pubie w UK to albo sa chetne albo ci ladnie dadza znac ze nie sa zainteresowane a tutaj to jest #!$%@? tragedia! Albo ci panna dosadnie powie zebys #!$%@? albo bedzie mega toksyczna. Chyba ze mowisz po angielsku (co probowalem) to od razu wrazenie jest +100 bo mam lekki akcent XDDDD
Cisnalem wykopkow ale #!$%@? niestety musze im przyznac racje
#p0lka #krakow #melanz
  • 99
przecież to nie tylko po kobietach widać, a ogólnie ludzie w takiej Anglii, Niemczech czy Holandii wydają się jakby milsi w obyciu? Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane


@pawel_187: mieszkajac troche tu i tam myslalem nad tym dosyc duzo. Dlaczego Polacy to smutasy? Mamy zupelnie inna historie. Miedzypokoleniowa trauma dwoch wojen swiatowych, przez 100 lat nas nie bylo i trzeba bylo zaciskac zeby a nie szczerzyc je do usmiechu, pozniej
Przemieszczam się rowerem z kumplem 300m.jedzieny po chodniku połączonym z droga rowerowa. Mało uczęszczane miejsce. Jest ciemno, nie chciało mi się zapalać lampek. Jadę obok kumpla on lampka z przodu i z tyłu. Na całej drodze stoi grupka- chłopacy i może kilka dziewczyn. Koleś nas widzi z daleka i odsuwa dziewczynę robi nam miejsce. Kumpel mówi dzięki, kolesie nie ma sprawy. Przejeżdżamy obok nagle Karyna ...ej ale on jedzie bez lampki..bez lampki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kuroszczur: na udany związek składa się tyle różnych czynników, że analizowanie tego na wykopie to bezsens. Jedyne co mogę dodać, to że jesteśmy świadomymi partnerami, mamy zazebiające się priorytety oraz oczekiwania od życia i od siebie nawzajem. Po 9 latach związku i 1,5roku ślubu póki co jest bez zastrzeżeń ( ͡ ͜ʖ ͡)

@Rabissimo: fajnie, a moja córka studiuje prawo
@tomeczeg: Też nie znoszę takiego "odruchowego" zachowania u kobiet, myślę jednak, że to w dużej mierze nabyte, kulturowe. To nie jest tak przecież, że Polki rodzą się wredne. One są tak wychowywane. Tak zachowują się w podobnych sytuacjach wszystkie ich koleżanki, to one uważają, że to prawidłowa reakcja na jakiekolwiek zaczepki, choćby bardzo przyjazne i nieszkodliwe. Spotkałam się z podobnym zachowaniem u koleżanek, które miałam za fajne i normalne. To jest
Jak zagaduje do panien w pubie w UK to albo sa chetne albo ci ladnie dadza znac ze nie sa zainteresowane

Albo ci panna dosadnie powie zebys #!$%@? albo bedzie mega toksyczna


@tomeczeg: Konserwatywne społeczeństwo wymusza na polkach ostre reakcje, aby nie straciły pozycji społecznej. Przed polakami muszą sprawiać wrażenie cnotliwości bo to tutaj jest cenione społecznie, przed obcokrajowcami nie.

Może wysryw, ale takie widzę wytłumaczenie.
przecież to nie tylko po kobietach widać, a ogólnie ludzie w takiej Anglii, Niemczech czy Holandii wydają się jakby milsi w obyciu? Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane


@pawel_187: mniejsza frustracja zwiazana z codzienna egzystencja. Jak sie mieszka w nadwislanskim kartonie z budzetem miesiecznym 500 euro i w ktorym pali sie oponami to ciezko znalezc zbyt wiele pozytywow.
Strahl - > przecież to nie tylko po kobietach widać, a ogólnie ludzie w takiej Anglii...

źródło: comment_1667032180ELDefbkhQ4k1bj5dRYkQEa.jpg

Pobierz
Cisnalem wykopkow ale #!$%@? niestety musze im przyznac racje


@tomeczeg: kolejny się obudził że z naszymi polskimi obywatelami płci bez siraka, jest coś nie tak :p

Jeszcze dodaj do tego że są bardzo łatwe (chodzi o sex) jeśli chodzi o zagranicznego samca. I wtedy już nie liczy się że gość ma 30 lat i mieszka z matką, oraz jest bezrobotny :p

Z czego to wynika? Trochę się domyślam, ale nie chce
Strasznie to przykre, ale wystarczy właśnie trochę poza Polską pobyć, żeby się nauczyć większej otwartości w kontaktach z nieznajomymi


@Kamienie: bądź unikać polskich kobiet, licząc że któaś jest ogarnięta ¯\_(ツ)_/¯

Nawet tutaj na wykopie część to pijaczki, ćpunki czy atencjuszki :p Prawda boli, ale faktem jest że polki w żaden sposób nie są pozytywnie lepsze od innych kobiet. Najśmieszniejsza jest wasza opinia że jesteście najpiekniejsze. A jakie są fakty? Wystarczy zobaczyć