Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek: Po pewnym czasie gra daje swobodę, ale trzeba mieć czas, żeby móc w to grać, bo chodzenie gdziekolwiek ma się ochotę jest trudne. Miałem sporo godzin w tym na Epicu, ale przy formacie okazało się, że wszystkie savy są zapisywane lokalnie i utraciłem wszystko
@Mega_Smieszek: Dam ci pewnien protip, cofnij trochę sejwa byś nie musiał robić tego questa.
jak już ukończyłeś prolog w którym twoja wioska jest spalona to wracaj tam,zazwyczaj w twojej wiosce #!$%@?ą sie knajty, poczekaj aż się powyrzynają i cichcem okradają zwłoki ze zbroi, mieczy, generalnie wszystkiego co ci się nawinie(tylko uważaj na niedobitków, spuszczą ci sromotny #!$%@?).
Dzięki temu zdobędziesz zajebiste eq i sporo kasy ze sprzedaży lewego towaru, tylko nie
@Mega_Smieszek: jeszcze nigdy żadnej gry nie przechodziłem tyle razy co tą. Nie wiem jak się walczy na myszce, ale na padzie po chwili dało się to wyczuć i opanować. Wiadomo że każdy lubi co innego, ale mnie taki "symulator" średniowiecza mocno wciągnął. W prawdziwym życiu walka również nie była prosta i myślę że przygoda dla takiego syna powala szybko by się zakończyła :D
Jedyne co mnie irytowało to stabilność gry i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
To ciekawe jak przejść misję z tym łysym z wielką pałą w obozie, który ukradł nam miecz. Odpala się filmik i jesteśmy z nim sam na sam
@Mega_Smieszek: w prologu, w spalonej wiosce? xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@HuierP10: W takim razie coś #!$%@?, bo ja chce grać łucznikiem i nie musieć się #!$%@?ć z typami. Gra powinna być tak skonstruowana, że skoro mam do wyboru miecz czy łuk to misje powinny mi na to pozwolić. Ale nie, mam 30 HP, odpala się cutscenka i typ na mnie wbiega i mnie zabija xD Zajebista swoboda w tym rpgu ulepionym z gówna.