Wpis z mikrobloga

Fajny odcinek podcastu MHP "Inne historie Polski". M.in. mało znana historia, jak staropolski kat czerpał dochody także z miejskich domów publicznych w Poznaniu czy Krakowie i to w... średniowieczu.

Link do znaleziska - Zbrodnia w dawnej Polsce. Więzienia nie było, ale za to rozdzieranie gorącymi cęgami

Poniżej wołam osoby, które wyraziły chęć otrzymywania powiadomień o nowych wpisach. Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem. Zachęcam również do obserwacji pierwszego tagu, którym opatrzone zostało linkowane znalezisko (tag autorski - #historykon)
Zapraszam wszystkich do odwiedzenia i subskrybowania mojego kanału historycznego na YT ➡️Andrzej Włusek - Historia poza horyzont
Jeśli podobają się Tobie się moje filmy i uważasz, że powinienem rozwijać dalej kanał to zostań moim patronem na patronite ➡️ który znajdziesz TUTAJ. Ewentualnie możesz postawić mi TUTAJ kawę ;)

Dodatkowe Tagi: #qualitycontent #europa #zwyczaje #swiat #liganauki #swiatnauki #ciekawostkihistoryczne #zainteresowania #sredniowiecze #wiezienie #prawo
źródło: comment_1666969566m8fZE5IxI8J9htAevGYQk4.jpg
  • 38