Wpis z mikrobloga

@michelney: po otwarciu konta trzeba sobie kantor otworzyć i wymienić 5zł na dolara, żeby mieć jakieś potwierdzenie przelewu na konto USD, XTB wymaga wyciągu/potwierdzenia przelewu. ogólnie wszystko poszło gładko i szybciutko 2 dni od założenia konta już zleciłem wypłate z XTB a trzeciego dnia przyszła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Krupier: bezpłatne, karta 5zł na miesiąc jak nie korzystasz, więc nie brałem bo mi nie potrzebna. I tak teraz jeszcze trzeba fikołka zrobić przez jakieś premium konto revoluta albo zen żeby zamienić na PLN po korzystnym kursie
@a-l_d: dobra, opłaty tyczą się chyba tylko rachunków, na których stopy są ujemne więc dla dolara to będzie za friko bez względu na kwotę.

I tak teraz jeszcze trzeba fikołka zrobić przez jakieś premium konto revoluta albo zen żeby zamienić na PLN po korzystnym kursie


@a-l_d: oni mają też jakiś swój kantor, zobacz kursy bo możliwe, że są zbliżone do Revoluta.
@Krupier: przeczytaj wyżej post o fikołkach z kantorem. a kurs horrendalnie #!$%@?, jak wczoraj usd był po 4,72 to musiałem 1 dolara kupić za 4,88 żeby móc pobrać potwierdzenie przelewu na potwierdzenie konta w xtb, ogolnie konto bede zamykał jeszcze w listopadzie jak tylko wypłace pieniądze
@Mysciak: podpinasz karte do revoluta, i wpłacasz nią dolary na konto usd w revolucie, a w revolucie zamieniasz na PLN i robisz przelew na konto PLN

w revolucie musisz sobie kupić konto premium żeby mieć wymiane kursu bez prowizji za 30zł mc i możesz po wymianie kursu anulować konto premium i dostać zwrot jeśli nie potrzebujesz konta ( ͡° ͜ʖ ͡°)