Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Dla zainteresowanych Gutkiem bez folii - Czarny 64 GB

Tak wygląda "rozpakowany" i "z uszkodzonym pudełkiem"

Rozpakowany rzeczywiście przychodzi bez folii, uszkodzone pudełko ma 1 malutką wgniotke w kartonie której niemal nie widać, nalepki "Special price for you my friend" spokojnie można odkleić i śmiało można dawać na prezent bo nie widać co było robione.

Gutka pierwszy raz widzę na oczy więc nie powiem czy to oryginał czy import z Turcji czy innej Wólki Kosowskiej

Batche:
1308
7906

#perfumy
Pobierz Zabi96 - Dla zainteresowanych Gutkiem bez folii - Czarny 64 GB

Tak wygląda "rozpakow...
źródło: comment_1666943275QM3RHfVXTxD6y1ddQzPFHe.jpg
  • 18
@Zabi96: właśnie odebrałem paczkę - dostałem batch z czerwca 2019 r. Mam porównanie do nówki którą odberałem w środę - batch z lipca tego roku. Flakony są identyczne poza naklejał na spodzie. Napisy z tyłu podelka i na spodzie się różnią. Zapach w otwarciu są takie same, może ten starszy lekko mocniejszy, ale to może być autosugestia. Fajnie jakby znalazł się Mirek który ma flachę z 2019 r. Kupiona z innego
Pobierz Pan_Beniowski - @Zabi96: właśnie odebrałem paczkę - dostałem batch z czerwca 2019 r. ...
źródło: comment_1666945541FKDNr9pUtwfonTHBDlwdrz.jpg
@lysowsky: Jak nazwa sugeruje Oudem, ale nie takim arabskim i wielbłądzim smierdzielem. Bardzo przyjmeny zapach, to moje pierwsze perfumy z oudem ale już wiem że to będzie jeden z częściej psikanych zapachów tej zimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zabi96: jest i u mnie. Kupiony ten z adnotacją w apce, że 98 zawartości i rozpakowany. Batch 1006 z 2021-01-06. Poobijany i porysowany kartonik. Flakon zakurzony, bez skaz. Pustego psika nie było. Pachnie jak dekant od mirka, jest git ( ͡° ͜ʖ ͡°)