Wpis z mikrobloga

  • 0
@HughGrandZiemiOdzyskanych no halo, ale przecież cena lokomotywy PP2137 się nie zmieniła, więc średnio inflacja to nie 35% tylko 15%

Czemu manipuluje aż danymi i przedstawiasz tylko prpdukty, które podrożały. Za dzisiejszą pensję kupisz dziś więcej lokomotyw, dziękuję pan pis, tego mi było trzeba.
  • Odpowiedz
  • 0
Dziękuję pis, jest super


@HughGrandZiemiOdzyskanych: CO TO ZA MANIPULACJA A GDZIE INFORMACJA ŻE POTANIAŁ OLEJ I MUSZTARDA??????? A NIŻSZY VAT NA PODPASKI???? W TYCH WYLICZENIACH NIE JEST UWZGLEDNIONA ANI 13 ANI 14 ANI NAWET 15 EMERYTURA A CENY PALIWA MAMY JEDNE Z NAJNIZYSZYCH W EUROPIE, CHCESZ MIEC RUSKIE CZOŁGI W POLSCE????????????????????

PUTIN KLASZCZE WIDZĄC TAKIE WPISY, NA KREMLU SZCZELAJO KORKI OD
  • Odpowiedz
a na wykopie i tak spotkasz dzbanow, ktorzy ci powiedza ze minimalna w 2015 wynosila tyle i tyle i ze teraz jest lepiej.


@PurpleHaze: Wielu ludziom się wydaje, ze teraz jest lepiej nie dlatego, ze realnie jest lepiej (bo nie jest), ale dlatego, że po prosto dorośli. Jakbym miał oceniać na podstawie tylko swojej pensji 2017 vs 2022, to oczywiście, ze jest mi lepiej w 2022. Ale to dlatego, ze
  • Odpowiedz
@HughGrandZiemiOdzyskanych: Porównywanie w miarę stabilnego roku 2015 do 2022 tuż po zakończeniu największej od 100 lat epidemii i po rozpoczęciu wojny u sąsiada i przypisywanie zasługi kilkudziesięciorgu ludzi z rządu, gdzie cała europa ma dokładnie ten sam problem to #!$%@? xD
  • Odpowiedz
wzięte tylko towary, których ceny wzrosły absurdalnie mocno do góry.


@mudkipz: prąd, benzyna, gaz to towary priorytetowe i jak najbardziej zasługują żeby być w tym zestawieniu

przypisywanie zasługi kilkudziesięciorgu ludzi z rządu, gdzie cała europa ma dokładnie ten sam problem to #!$%@? xD


@dplus2: a o tym że ceny spożywki w marketach w Polsce były wyższe niż w Niemczech już przed pandemią to już nie mówimy? O tym,
  • Odpowiedz
@HughGrandZiemiOdzyskanych: no i jak zwykle, ktoś chciał dobrze, a z dupy dał masło za 10 złotych, gdzie to chyba jakieś luksusowe i najdroższe w sklepie masła, ewentualnie kupione w sklepie, gdzie na starcie płacisz +25% do "standardowej" ceny.

trzeba ludzi uświadamiać, ale nie tak oczywistym kłamstwem. jeśli widzę, że ktoś w tak żenujący sposób próbuje mnie zrobić w #!$%@?, to jak mam mu niby wierzyć w resztę wysrywów?

PS przeciętna
  • Odpowiedz