Wpis z mikrobloga

#!$%@? jak ludzie wytrzymuja spedzanie calego swojego życia w robocie, dopiero 2 lata pracuję, w wygodnej pracy biurowej 7.00-15.00 (#!$%@? tez kiedys w kolchozie fizycznym za 9 złoty na godzinę żeby nie bylo ze nie znam zycia xD) i mam już dość, ciągle mysle o czasach wolności i grania w gierki do rana albo chodzenia na peewo z colegami ehh jak sobie myślę ze tak juz będzie do końca życia to ino samobój
inb4 rób to co lubisz, nie ma takiej czynności która wykonywalbym 8 godzin dziennie z uśmiechem na twarzy, oprócz spania
#pracbaza #przegryw
  • 61
via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
@WujaTHC: to praca w Polsce powoduje depresję. Mordo kiedyś w jednej pracy już nie wytrzymywałem. Ciągle pomysły kierownika na jakieś gówno udoskonalenia i projekty bez przyszłości. Poszedłem do psychiatry i #!$%@?łem L4 na miesiąc. Pomogło jak Reka odjął. Dostałem też te słynne tabletki na depresję ale nie brałem bo samo niechodzenie do pracy mnie uleczyło. Robiłem wtedy co lubiłem. Jeździłem na rowerze, majsterkowaniem. Super życie. W tym czasie też znalazłem inną
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WujaTHC:
Mi jak się odechciewa pracować to idę na urlop na parę dni i albo jadę gdzieś w góry albo robię sobie jakiś remoncik i jest satysfakcja. Wracam do pracy z lepszym nastawieniem.
@WujaTHC a czy masz doświadczenie z innym systemem pracy niż 8h ? Znam ludzi którzy pracowali w biurach ale przeszli do innych prac w których mają system pracy inny niż 8h i sobie chwalą.
Myślę że to jest problem. Gdy #!$%@? się 8h i robi się to 5 razy w tygodniu to ma się za małą przerwę liczona w dniach. Po 8h pracy biurowej, powrocie do domu i zrobieniu sobie obiadu ile
@WujaTHC: Jak skończyłam studia i poszłam do pierwszej pracy (którą lubiłam) to w pierwszym tygodniu miałam właśnie takie myśli codziennie rano "i co teraz? Tak ma wyglądać moje życie do emerytury?". Byłam przerażona, że nie wytrzymam. Dziś minęło już 10 lat i się przyzwyczaiłam ( ͡° ͜ʖ ͡°) ważne wyznaczać sobie cele, zmieniać pracę co jakiś czas, by poczuć trochę świeżości i motywacji.
@WujaTHC heh, no nie wiem, idź do terapeuty, bo jedyne co możesz zmienić to sposób myślenia. Pracowanie i myślenie o tym że kiedyś była wolność i można było iść na piwko w tygodniu w ciągu dnia (bo przecież pracując też można chodzić na piwko codziennie, tylko po południu) brzmi po prostu niedojrzale. Ja pracuję już 13 lat, no i #!$%@?, takie życie. A uwierz mi też lubiłem wolnosc i imprezy. 6 lat
heh, no nie wiem, idź do terapeuty, bo jedyne co możesz zmienić to sposób myślenia. Pracowanie i myślenie o tym że kiedyś była wolność i można było iść na piwko w tygodniu w ciągu dnia (bo przecież pracując też można chodzić na piwko codziennie, tylko po południu) brzmi po prostu niedojrzale. Ja pracuję już 13 lat, no i #!$%@?, takie życie. A uwierz mi też lubiłem wolnosc i imprezy. 6 lat w
chłopie, a kto ci każe pracować na cały etat? Znajdź taką robotę w której zarobisz odpowiednią dla ciebie kasę za 3/4 czy nawet 1/2 etatu. Ja stwierdziłem że mi do życia starczy 3,5-4tys zł i robię 120h w miesiącu i jest git. A jestem zwykłym robolem, pracuję jako kierowca autobusu,.


@wykopnijmnie: Tak, bo szukanie pracy w Polsce jest łatwe xD Ja #!$%@? po osiem godzin w supermarkecie, nienawidzę tej roboty za