Wpis z mikrobloga

#!$%@? jak ludzie wytrzymuja spedzanie calego swojego życia w robocie, dopiero 2 lata pracuję, w wygodnej pracy biurowej 7.00-15.00 (#!$%@? tez kiedys w kolchozie fizycznym za 9 złoty na godzinę żeby nie bylo ze nie znam zycia xD) i mam już dość, ciągle mysle o czasach wolności i grania w gierki do rana albo chodzenia na peewo z colegami ehh jak sobie myślę ze tak juz będzie do końca życia to ino samobój
inb4 rób to co lubisz, nie ma takiej czynności która wykonywalbym 8 godzin dziennie z uśmiechem na twarzy, oprócz spania
#pracbaza #przegryw
  • 61
  • Odpowiedz
@WujaTHC jak mi się twój wpis wyświetlił to jakieś mistrzostwo świata (wpisałem samobój xd).

Jeszcze żeby to tak było że robisz swoje z umiarkowanym zaangażowaniem i fajrant ale gdzie tam. W pracy biurowej (przynajmniej takie mam doświadczenia) w ciągu kilku lat w każdej z firm gdzie robiłem dokręcano śrubę pod kątem monitorowania czasu pracy. Niedościgłym wzorem jest tutaj chyba amazon. Produktywność to 100 proc. wina i odpowiedzialność pracownika, bo systemu nie #!$%@?
  • Odpowiedz