Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
Dzień dobry,
dziś moja stop w fajnej skarpetce, bo mordę wstyd pokazać od przemęczenia (,)

Praca - studia - mania, tak to się ostatnio kręci, ale cztery dni wolnego pod rząd, więc odpocznę od pracy, ale są też studia ()
Pamiętajcie o tym, żeby się wysypiać, ja już odpuszczam zarywanie nocek
Lubię mieć siniaki, czy ze mną wszystko dobrze?

Trzymajcie się, pozdrawiam i mam nadzieję, że u Was lepiej ()

PS. Jem teraz łososia wędzonego cały czas z mozzarellą i szczypiorkiem - powodzi się!
smuteczek2000s - Dzień dobry,
dziś moja stop w fajnej skarpetce, bo mordę wstyd pokaz...

źródło: comment_1666907192OqQjpnodieeL9DVGo7PVxZ.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@smuteczek2000s: Juz zgloszone za brak tagow, jak piszesz te swoje wysrwywy bez wartosci, to miej litosc tagowac to w odpowiedni sposob.
Nie wiem w sumie co napisac bo skala zenady juz dawno przebila moj miernik - pamietaj na psa jest najwiecej plusow bo pewnie znow wpadnie za kilka dni zeby polepszyc zasiegi xD
Menele pod zabka maja ciekawsze historie i wiecej charakteru i charyzmy od ciebie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 149
@smuteczek2000s: Ja #!$%@?, już słyszę w oddali odgłos furczących napletków zbliżający się niczym helikoptery nad wietnamską dżunglę, a w tle pogrywa Fortunate Son.
  • Odpowiedz
@smuteczek2000s: Pytanie może nie codzienne ale totalnie nie rozumiem i chciałbym jeśli możesz żebyś mi wytłumaczyła: Czemu nie lubisz manii? Póki nie brałem leków i nie miałem po prostu stagnacji(ani depresji ani manii) to kochałem okresy manii. To był czas gdzie wszystko naprawiałem co zepsuły okresy depresji, miałem siłę i chęć na wszystko. Jak nie chcesz tu w komentarzu to pisz priv
  • Odpowiedz
@Nie3: Jeżeli wyrabiałeś z naprawianiem tego co zniszczyłeś to propsuje xD ja mam wrażenie, że cokolwiek w życiu wielokrotnie trudniej się buduje, niż niszczy (co jest truizmem)
  • Odpowiedz