Wpis z mikrobloga

Zdaję mi się że znam powód przemówienia i żalu putina, jego energetyczna mafia traci i d--a mu się pali ponieważ pieniążki zniknęły z dnia na dzień. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wbrew temu co pisały na wykopie pro-ruscy ćwierć inteligenci, sankcje UE i USA działają, ani chiny ani indie ani nikt inny nie jest wstanie kupić takiej ilości gazu, węgla i ropy i nic nie uratuje rosyjskiej gałężi energetyki, nie przyjdą hindusi na białym koniu i nie kupią całej ropy i gazu przykro mi nawet oni przestali kupować.

No i jak tam trolle, może putin powinien sprzedać jowiszowi ten gaz i rope? xD

B.....n - Zdaję mi się że znam powód przemówienia i żalu putina, jego energetyczna ma...

źródło: comment_1666884846Z77mIHQusIm2dIdWYSfN5a.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirek_86: Najgorszy okres to się zacznie za kilka lat, szczególnie po tych zapowiadanych morskich inwestycjach europejskich. Terminalach i nie tylko.

Jak do 2027 60 GW ma być ciągnięte z samego wiatru na samym Morzu Północnym, to się zaraz może okazać, że gaz to jest potrzebny tylko w chemii. I bedzie go można zastąpić surowcami z dowolnej części świata. Na Bałtyku podobnie. A to tylko ułamek mocy możliwej do osiągnięcia na
  • Odpowiedz
@BayzedMan: no dobra, ale ten wykres zaczyna się akurat, jak kończy się sezon grzewczy, a kończy, jak sezon grzewczy ma się zaraz zacząć. poczuję satysfakcję dopiero, jeśli ten trend uda się utrzymać w zimie
  • Odpowiedz