Wpis z mikrobloga

A pamiętacie jak w ameryce ćpun recydywista z potrójną dawką śmiertelną narkotyku umarł podczas aresztowania i pochowali go w złotej trumnie, został bohaterem narodowym i w jego imieniu spalono kilka miast i zabito kilkunastu niewinnych ludzi w zamieszkach. Jak to nie jest najlepszym dowodem że żyjemy w symulacji to ja nie wiem co xD
#usa #bekazlewactwa #kanyewest
ElonMuskKochamCie - A pamiętacie jak w ameryce ćpun recydywista z potrójną dawką śmie...

źródło: comment_1666879510TDtIHMpGOjLgUVncSJw9Os.jpg

Pobierz
  • 198
  • Odpowiedz
@Hylfnur: to tylko twoje zdanie. i masz do niego prawo.

fakty są jednak niezmienne - ja się nie spłakałem i nie naskarżyłem na ciebie w moderacji, sojowy pseudomężczyzno ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@m-wjeczur: taa, nie zgłosiłeś, a ja dostaję warna randomowo, niesamowite splątanie kwantowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
fakt jest taki że byłeś w błędzie, po udowodnieniu zacząłeś się żałośnie wić, potem mnie zgłosiłeś za obrażanie, a teraz kontynuujesz epitetami, wyobraź sobie brak mojego zaskoczenia tym jak tobą gardzę

  • Odpowiedz
to dlaczego go skazali i odsiaduje wyrokXD?


@Ulyssos: Dokładnie z tego samego powodu, dla którego O.J. Simpson został uniewinniony w procesie karnym za zabicie swojej byłej żony.
  • Odpowiedz
@m-wjeczur: super, nie wiedziałem po co mi informacja o obuwiu, czy to też ma oznaczać jakiś twój awans społeczny? no to gratuluję, potrafisz zakupić obuwie, być może w twoim środowisku jest to osiągnięcie, ja niestety już w martensach nie mogę chodzić, za stary jestem, polecam crownhille

po drugie, obrażasz mnie od fajnop0laków, sojowców, ojfokofobów etc etc. a ja potem używam ś-worda (pozdro mode), wiesz co to chronologia? więc nie rób
Hylfnur - @m-wjeczur: super, nie wiedziałem po co mi informacja o obuwiu, czy to też ...

źródło: comment_1667157189xJBAkcDLgBpnhiG9YB4uxG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz