Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Codziennie każdy widzi wpis w gorących tego pierxolon3go orlenu, bo wykopki muszą napisać 200 komentarzy "usun konto" i wklejać przeruchanego mema z dzieckiem na rowerze. Dzięki temu propapaganda pisowska dociera nawet tutaj, powinniście dostać jakiegoś grosza od Obajtka za reklamę. Jak mnie to triggeruje, uzytkownicy czasami mają iq moderatorów XD
  • Odpowiedz
@orlen_lite: pozdrawiam cię ziomeczku, który obsługujesz ten profil. Robic takie piękne zasięgi na głupocie autystyków z tego portalu, którzy się triggerują przy każdej okazji, to jest czyste złoto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@orlen_lite już tankowałem, super wyglądają. Normalni użytkownicy lubią czytać Wasze wpisy, a stulejarzami i kodziarzami proszę się nie przejmować ()
A osobom takim jak @Koleszkaleszka wytoczył bym sprawę cywilną za zniesławienie. Moderacja z chęcią udostępni pewnie IP()
  • Odpowiedz
@orlen_lite: Tankuje tylko i wyłącznie na zagranicznych stacjach ponieważ nie wspieram w jakikolwiek sposób polskiej gospodarki, z której pieniądze z mojego paliwa idą na kościoły, polityków partii rządzącej, bojówki bąkiewicza, boty udzielające się na tagu #4konserwy czy agitatorów chcących mordować uchodźców na Białorusi. Tankuje tylko i wyłącznie na zachodnioeuropejskich stacjach gdzie pieniądze (niestety mała) są przynajmniej przeznaczana na rozwój szpitali, szkół, organizacji propagującą tolerancje i wolność. Sama niestety z tego nie
  • Odpowiedz