Wpis z mikrobloga

Facebook zablokował mi konto, gdyż nie spełniam standardów społeczności. Co zrobiłem? Wysłałem z automatu link do petycji dotyczącej rozszerzenia strefy ULEZ w Londynie. ULEZ to strefa zielona (lol), a tak naprawdę to chamski podatek dla posiadaczy starszych diesli! Mam Volvo S60 z 2014 roku, 1.6D, który, abym mógł mieć pod domem i czasem sobie z niego skorzystać, muszę zapłacić dziennie, przez cały rok 12 funtów! To 4,380 funtów na rok, czyli więcej niż ten samochód jest wart na dzień dzisiejszy. Nie stać mnie obecnie na zmianę auta, a z powodu tego, że samochód ma kategorię, jest ciężko sprzedawalny. Nie ważne, nie chce sprzedawać, choć chyba będę musiał! Lube go, bo to fajne i sprawne auto.
Wracając do meritum sprawy. Nie chcę płacić bezczelnego podatku wprowadzonego przez Sadiq Khana, burmistrza Londynu. Ha tfu na niego. Ha tfu na Zukerberga i jego pejsbuka. Nawet nieśmiało rozważałem usunięcie konta. Ta ich śmieszna stronka i cała META... No cóż, padną prędzej czy później, a ja będę tańczył z radości nad ich grobem. Sami sobie ten grób kopią, w mojej ocenie. A jeszcze najlepsze, to, że jak kliknąłem o odwołanie, to kazali mi zrobić upload mojego ID. Czujecie? Co ja jakiś kredyt biorę na Facebooka? Także wysłałem im moje ID, jak poniżej. ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dobra, jeden problem z głowy. Piszę to jako gorzkie żale nie dlatego, że mi zablokowali konto. Mam to w duppie. Chodzi mi o to, w jakich czasach żyjemy (1984). Mam nadzieję, że kiedyś będziemy się śmiać z "tych czasów". Na pohybel...

Pozdrówka.

#facebook #gorzkiezale #1984 #uk #londyn
woytas - Facebook zablokował mi konto, gdyż nie spełniam standardów społeczności. Co ...

źródło: comment_1666823282VexNtR59tudV7N7Tn5ltZD.jpg

Pobierz
  • 4
@woytas przecież nie musisz pisać w ogłoszeniu że samochód ma kategorie . Zawsze też możesz kupić jakaś starsza benzynę , skoro nie stać cię na nowy samochód , i tyle . Jeśli żadko używasz samochodu, to chyba wszystko jego ile będzie palić , wyższy road tax wiadomo , ale masz furę Ulez free .
@adriano30: @motoinzyniere: @pampuszek: ej chłopaki, spoko wymienię auto, nie ma problemu. Jestem tylko #!$%@?, że ktoś mnie do tego zmusza! Generalnie ja mało z samochodu korzystam i mam go w pupie. Głównie korzysta moja żona, wożąc dziecko do szkoły. Ja podróżuje skuterem po tym śmiesznym mieście.