Wpis z mikrobloga

#inflacja #zycienakredycie #ekonomia

Program TTV Życie na kredycie to jest bardzo przerażający program. Jeżeli Ci ludzie którzy tam występują są prawdziwi i akcje jakie sie tam dzieją są naprawdę decyzją tych ludzi i tak wyglądają przeciętni polacy to Polska jest stracona. Baba która robi cycki za ponad 20k na kredyt na 3 lata, rodzina z dochodem 14k która żyje jakby zarabiali z 50k, rodzina górnika który dorabia jako ogrodnik żeby spiąć budżet decydują się na kolejne dziecko pracując po 12h dziennie.

Nie wiem jak to wygląda naprawdę, ale jeśli tak jest u przeciętnej polskiej rodziny to nic tylko się załamać
  • 10
  • Odpowiedz
@BurgerStrassKarol: ludzie tam nie rozumieją w ogóle o co chodzi z inflacja i stopami procentowymi XD jeden typ tam się wypowiada w taki sposób jakby inflacje to wprowadzał rząd po prostu. Serio mam nadzieję że to ustawka.
  • Odpowiedz
@Sibu: na player są odcinki.

@Lonesome_road: jak ich posłucham co gadają to mam flashbacki z klanu jak Maciej otwierał preclownię. Seba Gumbas plus Tranzystor, Górnik z fryzem za 8zł i dziećmi które go nienawidzą, Maciek plus Martynka motorniczy, stara Linkiewicz ze starym sebą X6 z usa i córka biegająca z głową konia na kiju. Ci ludzie podejmują same złe decyzje.
  • Odpowiedz
@BurgerStrassKarol: w przypadku tej rodziny co ma niby 14k dochodu to mam wrażenie, że jest najbardziej przekłamana i sporo nie wiemy (muszą mieć jakąś wolną gotówkę od rodziny/ze spadków lub innych ciemnych interesów - koleś wygląda trochę jak ex kark, a jego żona nie wygląda, jakby gdziekolwiek pracowała xD), bo nagle z dupy remontują sobie poddasze za 35k albo myślą o kupnie konia za 60k i przy żadnym z tych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BurgerStrassKarol: ten serial na bank jest reżyserowany. Widać to po jakichś absurdalnych dialogach w niektórych sytuacjach. I w ogóle po sytuacjach z czapy - typ dostaje deklaracje, że może co tydzień odebrać 12 dużych worków ubrań, przynosi do domu, coś tam pajacuje z głupim uśmiechem, z kalkulacji wychodzi im w końcu, że mogą z tego zarobić w skali miesiąca z 6 tysięcy, ale babie się nie chce robić zdjęć, więc
  • Odpowiedz