Wpis z mikrobloga

Sprzedaję 13 letni samochód. Mam go od nowości, kupiony w polskim salonie.
Jako, że jestem pedantem to każdą możliwą pierdołę naprawiałem w ASO, każde najmniejsze otarcie itp robiłem z AC/OC
też w ASO. Przez 13 lat uzbierało się w sumie z kilkadziesiąt pozycji serwisowych/naprawczych.

I teraz przychodzą mi różni janusze oglądać auto właśnie z jakimiś gównoraportami na telefonie i mi pokazują, że
auto jest po kilkudziesięciu naprawach i jak ja im mogę takiego wraka chcieć sprzedać.

No ja #!$%@?. Trzeba było u mirasa w garażu na czarno naprawiać to by nie było historii i janusze by były zadowolone.

A tu auto od 1 właściciela, salon PL, pełna historia, wszystko na oryginałach robione i narzekanie. To jest Polska właśnie.

#motoryzacja #auto #samochody #otomoto #olx #sprzedam
  • 42
  • Odpowiedz
@eli_eli_lema_sabachthani: Sprzedałem komuś grzecznościowo auto z salonu i ciężko było. Przez to ze janusze handlarze psują rynek i zaniżają cenę. No ale po gongu wyklepane, zawsze będzie tańsze niż salonowka od pierwszego właściciela
  • Odpowiedz
@eli_eli_lema_sabachthani: też tak kiedyś zbierałem faktury za wszystko, nawet wpisywałem w excela co i kiedy to robiłem przy furze. Znajomy sprzedawca nowych samochodów powiedział, żebym nigdy nie wyciągał tego przy sprzedaży bo zaczną #!$%@?ć że awaryjne auto (bo tyle faktury)
  • Odpowiedz
@eli_eli_lema_sabachthani:
Fajna, jakie masz zdanie o tym silniku? Dużo potrafi spalić?
Sam mam 1.8 i brak mocy zawstydza. Za to 6 lat bez żadnej awarii (wymieniłem tylko przewód ABSu w przednim prawym kole, bo sypał błędem - sparciał)
Ogólnie masz bardzo ładną sztukę - oby znalazła się odpowiednia osoba do kupna. Życzę powodzenia bo widać, że naprawdę zadbany egzemplarz i warty dobrych pieniędzy. Spróbuj wejść na Facebookowe forum miłośników Insigni
  • Odpowiedz
  • 4
@eli_eli_lema_sabachthani generalnie ja bym to auto kupił od ciebie, gdyby nie to że to opel. I oczywiście dla mnie udokumentowane naprawy w aso to czynnik bardzo na korzyść, nawet jak było ich 500. Podnieś cenę jak masz czas na sprzedaz, nie sprzedawaj januszom handlarzom
  • Odpowiedz