Wpis z mikrobloga

Sprzedaję 13 letni samochód. Mam go od nowości, kupiony w polskim salonie.
Jako, że jestem pedantem to każdą możliwą pierdołę naprawiałem w ASO, każde najmniejsze otarcie itp robiłem z AC/OC
też w ASO. Przez 13 lat uzbierało się w sumie z kilkadziesiąt pozycji serwisowych/naprawczych.

I teraz przychodzą mi różni janusze oglądać auto właśnie z jakimiś gównoraportami na telefonie i mi pokazują, że
auto jest po kilkudziesięciu naprawach i jak ja im mogę takiego wraka chcieć sprzedać.

No ja #!$%@?. Trzeba było u mirasa w garażu na czarno naprawiać to by nie było historii i janusze by były zadowolone.

A tu auto od 1 właściciela, salon PL, pełna historia, wszystko na oryginałach robione i narzekanie. To jest Polska właśnie.

#motoryzacja #auto #samochody #otomoto #olx #sprzedam
  • 42
@eli_eli_lema_sabachthani:
bo tak to jest, każdy chce aby był serwisowany w ASO ale zarazem w ASO pracują partacze co nie umieją aut serwisować więc tylko idioci tam serwisują,
z drugiej strony chcą znać historię serwisową no ale jak już ona jest no to nie [podoba im się, że coś się w aucie popsuło i zostało wymienione bo to znaczy, że się samochód psuje,
no i najgorsze te naprawy z AC/OC, wiadomo,
@piwakk: Aaa w cepik a nie w autodna itp… złe zrozumiałem. To zmienia postać rzeczy. Ja mam tez nowa Kię z salonu i ktoś mi lekko do zderzaka dojechał i pekl kawałek i jedna spinka, zrobiłem z ac. Przez przypadek miałem jeden z autodna do sprawdzenia kod i zobaczyłem co pisze…. Szkoda z przodu xd na szczescie mnie to nie obchodzi bo ceed zostanie aż mu koła poodpadaja albo się rozpadnie