Wpis z mikrobloga

Sprzedaję 13 letni samochód. Mam go od nowości, kupiony w polskim salonie.
Jako, że jestem pedantem to każdą możliwą pierdołę naprawiałem w ASO, każde najmniejsze otarcie itp robiłem z AC/OC
też w ASO. Przez 13 lat uzbierało się w sumie z kilkadziesiąt pozycji serwisowych/naprawczych.

I teraz przychodzą mi różni janusze oglądać auto właśnie z jakimiś gównoraportami na telefonie i mi pokazują, że
auto jest po kilkudziesięciu naprawach i jak ja im mogę takiego wraka chcieć sprzedać.

No ja #!$%@?. Trzeba było u mirasa w garażu na czarno naprawiać to by nie było historii i janusze by były zadowolone.

A tu auto od 1 właściciela, salon PL, pełna historia, wszystko na oryginałach robione i narzekanie. To jest Polska właśnie.

#motoryzacja #auto #samochody #otomoto #olx #sprzedam
  • 42
  • Odpowiedz
@eli_eli_lema_sabachthani: kto sprzedaje auto ten się w cyrku nie śmieje. Będzie doprowadzony do #!$%@? i frustracji przez wszelakiej maści elementy. Może daj cenę z wysokie pułapu aby sporo januszy powiedziało, że za drogo i szukali innej aukcji to przyciągniesz bardziej normalniejszych ludzi którzy docenią dobry stan.
  • Odpowiedz
@eli_eli_lema_sabachthani: A skąd mam wiedzieć? Wstawiłeś zdjęcie albo wspomniałeś chociażby jednym zdaniem o tym w opisie? Nie. No to się nie dziw. Jak świeci się szkoda istotna to jest z automatu podejrzenie, że było coś więcej. Takie rzeczy się opisuje/pokazuje zdjęcia.
  • Odpowiedz
Ja bym nic nie wstawiał i nie pisał, mówił przez telefon. Im większy opis tym gorzej. Rozwalone koło to nie jest duża szkoda. Szkoda to jak dzik w kartofle wejdzie xd Trafi się normalny klient i kupi zadowolony.
  • Odpowiedz
  • 48
@Piechun Ale zrozum, że masz wpis szkoda istotna w cepik. Wiele osób z automatu odrzuci takie ogłoszenie, jeśli nie będzie nic w opisie/ nie będzie zdjęcia.
  • Odpowiedz
@eli_eli_lema_sabachthani:
bo tak to jest, każdy chce aby był serwisowany w ASO ale zarazem w ASO pracują partacze co nie umieją aut serwisować więc tylko idioci tam serwisują,
z drugiej strony chcą znać historię serwisową no ale jak już ona jest no to nie [podoba im się, że coś się w aucie popsuło i zostało wymienione bo to znaczy, że się samochód psuje,
no i najgorsze te naprawy z AC/OC, wiadomo,
  • Odpowiedz
@piwakk: Aaa w cepik a nie w autodna itp… złe zrozumiałem. To zmienia postać rzeczy. Ja mam tez nowa Kię z salonu i ktoś mi lekko do zderzaka dojechał i pekl kawałek i jedna spinka, zrobiłem z ac. Przez przypadek miałem jeden z autodna do sprawdzenia kod i zobaczyłem co pisze…. Szkoda z przodu xd na szczescie mnie to nie obchodzi bo ceed zostanie aż mu koła poodpadaja albo się rozpadnie
  • Odpowiedz