Wpis z mikrobloga

Sprzedaję 13 letni samochód. Mam go od nowości, kupiony w polskim salonie.
Jako, że jestem pedantem to każdą możliwą pierdołę naprawiałem w ASO, każde najmniejsze otarcie itp robiłem z AC/OC
też w ASO. Przez 13 lat uzbierało się w sumie z kilkadziesiąt pozycji serwisowych/naprawczych.

I teraz przychodzą mi różni janusze oglądać auto właśnie z jakimiś gównoraportami na telefonie i mi pokazują, że
auto jest po kilkudziesięciu naprawach i jak ja im mogę takiego wraka chcieć sprzedać.

No ja #!$%@?. Trzeba było u mirasa w garażu na czarno naprawiać to by nie było historii i janusze by były zadowolone.

A tu auto od 1 właściciela, salon PL, pełna historia, wszystko na oryginałach robione i narzekanie. To jest Polska właśnie.

#motoryzacja #auto #samochody #otomoto #olx #sprzedam
  • 42
@eli_eli_lema_sabachthani: taki urok sprzedaży czegokolwiek. Telefonu, konsoli czy nawet mieszkania. Ja już się w sprzedaż samochodów nie bawię, co kupię to ma już dożywocie. Niestety ludzie są idiotami, chcą kupować samochody serwisowane w ASO, ale jednocześnie takie które wcale tam nie jeździły bo się nie psuły. Plus to co napisał
@pozdroxxx666:
Jak dokumentujesz naprawy i to zaczynasz ludziom pokazywać, to nagle samochód przekształca się w złom który ciągle się psuje.