Wpis z mikrobloga

Mireczki, jeśli macie na oku okazję od dewelopera w #warszawa z której nie skorzystacie (bo wybraliście inną), to dawajcie znać :] szykuję już się powoli do zakupów jak na spadkowicza przystało. Chętnie łyknę 50m^2 w sensownym układzie, 3 pokoje, byle nie było kawalerek za ścianą, bo kawalerki to za duże ryzyko trafienia na studentów, bananków lub pod wynajem.

11k z metra max, metro w zasięgu 15 min z buta max.

Innych nie biorę, niech sobie wsadzą w sam środek dupy.

#nieruchomosci
  • 47
  • Odpowiedz
@borjaki: Obejrzałem ten blok, o kur... ktoś to kupił? weź powiedz znajomemu lepiej, żeby się wycofał czy coś xD Z dołu jakieś komórki i patodomki sebków, 20m do trasy o przeciętnej głośności 80-90 dB z drugiej strony... za darmo bym tego nie chciał, prawdę mówiąc. 13k bez promo i 11.6k w promo? nieporozumienie IMO. Chyba, że kupił w samym rogu z frontu, ale i tak jest bardzo blisko bardzo głośnej trasy.
  • Odpowiedz
@TypowyZakolak: tak duze mieszkania sa na rogu od poludnia wiec teoretycznie dalej od trasy. i tak tam jest glosno, on chce koniecznie na tym osiedlu mieszkac, a tu za duzego wyboru nie ma jak chcesz nowy blok. te komorki to po proostu ogrodki dzialkowe, o tyle dobrze ze raczej tam bloku nie wstawia bo podobno zatwierdzone jako kanal napowietrzajacy.
ale ja tez bym tam nie kupil :)za sama nazwe ulicy powinien
  • Odpowiedz
@borjaki: Nie dzwoniłem, bo jak zobaczyłem domy sebków to skapitulowałem od razu. Zobacz zresztą, oznaczyłem ewidentne patozabudowania strzałkami (poznaje je z kilometra ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Te oznaczone domki są całoroczne i jest duża szansa, że mieszkają tam typowe ochlajmordy i patusy.

Dalej są ogródki działkowe rzeczywiście, ale to równie złe, bo to murowane imprezy w lato 2-3 dni w tygodniu.

Cały ten blok tu pułapka na
T.....k - @borjaki: Nie dzwoniłem, bo jak zobaczyłem domy sebków to skapitulowałem od...

źródło: comment_1666978152N0Q4VELDnToAycTnIKC73r.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@TypowyZakolak: mimo ze mieszkam nie tak daleko to sie az tak nie zaglebialem, ale faktycznie wyglada ze moze tam mieszkac jakis patus co bedzie sobie rowery z garazu "pozyczal" . No i tam jeszcze pociag jezdzi.
Ale dzialke rod to ja tez mam i powiem Ci ze przynajmniej na moim ogrodzie dosc sporo mlodych ludzi z dziecmi i raczej mila atmosfera bez patusow i dzikich imprez.
No ja w sezonie zrobie
  • Odpowiedz
@TypowyZakolak: ja mysle, ze przez pandemie troche sie zmienilo, przede wszystkim ceny dzialek rod wystrzelily kilkukrotnie, wiec sporo dziadkow i zuli posprzedawalo swoje dzialki mlodym ludzia z dochodami raczej powyzej sredniej- przez plot mam lekarza, a dwie dzialki obok tez IT jak ja :). Ale ja tez kiedys mialem taka opinie o rodach ze mieszkaja tam zule dogrzewqjacy sie w zimie paleniem smieci i starych mebli :)
  • Odpowiedz