Wpis z mikrobloga

Mireczki, jeśli macie na oku okazję od dewelopera w #warszawa z której nie skorzystacie (bo wybraliście inną), to dawajcie znać :] szykuję już się powoli do zakupów jak na spadkowicza przystało. Chętnie łyknę 50m^2 w sensownym układzie, 3 pokoje, byle nie było kawalerek za ścianą, bo kawalerki to za duże ryzyko trafienia na studentów, bananków lub pod wynajem.

11k z metra max, metro w zasięgu 15 min z buta max.

Innych nie biorę, niech sobie wsadzą w sam środek dupy.

#nieruchomosci
  • 47
@Reanef: Cały Grodzisk dla mnie odpada, zadupie, bez samochodu jesteś skazany na wiecznie nabity po brzegi autobus, do metra z buta daleko okropnie, to może być miejsce na dom dobre ale nie na mieszkanie IMO
taras na dachu wspolny na dla wszystkich na którym można robić grila.


@random123xdxd: Ale lipton ( ͡° ʖ̯ ͡°) A mają nawet coś na ostatnim piętrze w niezłym rozkładzie.

Ale jak Ci towarzycho nad głową robi grilla, to pozamiatane. ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)
@TypowyZakolak: mam wrazenie, ze za wczesnie na spore spadki - bylem u paru deweloperow i mam wrazenie, ze progu bolu jeszcze nie przekroczyli co niektorzy - szczegolnie DD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale tez z drugiej storny jeden deweloper sprzedal od lipca 35 mieszkan i nadal 80% budynku jest wolne, gdy faceta w biurze zapytalem jak wygladaja nastepne budynki do sprzedazy to mi powiedzial, ze nie wiedza
@borjaki kilka lat temu była nawet mowa o 2022. Obecnie trzeba trzymać kciuki za 2026, ale jak nie będzie pojednania z wykonawcą, to przy nowym przetargu może już być problem by to sfinansować, bo koszty budowy będą znacznie większe i bez środków unijnych to będzie niemożliwe, tak przynajmniej twierdzi ratusz, wcześniej ten fragment miał być budowany bez środków unijnych. https://www.transport-publiczny.pl/wiadomosci/zamrozone-srodki-ue-trzaskowski-nie-bedzie-budowy-metra-75702.html
@random123xdxd: Widzę też inne problemy w tych mieszkaniach:

Nawiewniki w ścianach - przez to wali normalnie hałas z ulicy bo to są po prostu rozszczelnienia w elewacji. A kawałek dalej jest trasa Toruńska, jedna z najgłośniejszych tras w W-wie. Cholera wie, czy pozwolą tego się pozbyć żeby zamontować wentylację mechaniczną. Jeśli pozwolą to trzeba bulić za montaż i podwieszany sufit żeby ukryć rury. +30 koła do ceny.

Klimy też nie ma
@TypowyZakolak: A tak z ciekawości. Kupujesz dla siebie czy chcesz wynajmować. Bo kojarzę, że dużo o domu pod W-wa też piszesz. Chyba, że to późniejsze plany.

A ta inwestycja na Bródnie, to jakiś mniejszy dew. No i raczej standard z nizszych/srednich. Chociaz na pierwotnym się nie znam. Więc pewnie ma większą kosę na gardle niż taki D.D. czy inni więksi giełdowi gracze. U nich nie widziałem aż takich promocji. A mały