Wpis z mikrobloga

Czy ktoś również zamawiał nowego iPhona z #xkom? Zamówiłem 14 Pro 128GB 11.09 i do dzisiaj nie mam żadnej informacji kiedy mogę spodziewać się zamówienia. Istnieje jakaś tajemnicza kolejka ale niestety kupujący nie mają do niej wglądu. Rozumiem, że jest problem z dostawami, ale fajnie chociaż byłoby wiedzieć, które miejsce aktualnie zajmuje się w kolejce. Dlatego jestem ciekawy czy ktoś tutaj również zamawiał iPhona, kiedy i czy już go odebrał.
  • 6
Pomijam fakt, że #xkom wstępnie deklarował realizację zamówienia na 17.10. Próba kontaktu z supportem kończy się oczywiście odesłaniem kupującego z kwitkiem, z dodaniem że realizacja zamówień może trwać nawet 6 miesięcy. I se czekaj kliencie, więcej się nie dowiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Snack_: miałem termin odbioru na 17.10, zadzwonili do mnie z centrali i powiedzieli że są opóźnienia i zamówienia będą wydawane według kolejności, ale nie powiedzieli który w kolejce jestem. Potem zadzwonili z salonu który wskazałem na odbiór, podobna historia, ale tutaj przynajmniej powiedzieli mi, że jestem 50 w kolejce i z tego co zrozumiałem to 2-3 razy w tygodniu mają dostawy po 5-6 sztuk. Powiedziałem że będę czekał i przełożyli datę
@Snack_: AW Ultra zamówione w dniu premiery i opłacone 9 września , termin wysyłki 23.09 po tym terminie mail, że zgodnie z opisem (nie było tego w dniu zakupu) występuje problem z dostępnością ! Wkurzony kilka zapytań o termin, nie potrafią odpowiedzieć , jak również który jestem w kolejce, propozycja zwrotu kasy (niestety zakup ratalny) Dla mnie to są jakieś jaja z tym sklepem, szczególnie, że nie potrafią odpowiedzieć który jestem