Wpis z mikrobloga

#perfumy Pisałem to już wcześniej ale chętnie się powtórzę - Nishane Sultan Vetiver to są nadperfumy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wetywerowy Król, zwycięzca tegorocznych, tagowych mistrzostw. Idealny zapach na zbliżające się, chłodniejsze dni (nie na co dzień) - projektując tworzy otaczającą Nas milusią, cieplutką podusię - spokojnie dodaje + 3 stopnie C do aktualnie odczuwanej temperatury ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Do wyrwania z Notino w dobrej cenie (taniej pewnie już nie będzie) ~ 454 PLN/50ml (-18% z kodem mobile w aplikacji) - bierzcie/kupujcie, rozlewajcie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Przy okazji przypominam, że mam to odlania kilka mililitrów "klona" dla arabskiego Khamraha (Lattafa) ¯\_(ツ)_/¯ - czyli Angels` Share od Kiliana (zaparaszam).

https://www.wykop.pl/wpis/68445043/perfumy-lattafa-khamrah-wciaz-niedostepna-na-otarc/

ZnUrtem - #perfumy Pisałem to już wcześniej ale chętnie się powtórzę - Nishane Sultan...

źródło: comment_1666766387BuLuP76kVZtlQzgEVELYVD.jpg

Pobierz
  • 11
@Bonsoul: Tak noszalne jak Eau Intense Vetiver Hermesa czy Grey Vetiver Toma Forda to nie sią. Nie, nie, nie. Ale grobowa wetyweria też nie - bardziej „apteczna” ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@ZnUrtem: dodałbym jeszcze, że zapach ma atomowe parametry. Wnioski o nienoszalności mogą być związane z nadmierną aplikacją. Jak ktoś przesadzi, to może faktycznie być problem. Dla mnie 2 psiki są wystarczające (zazwyczaj jest to 6-8 razy).
@witek_rac: możliwe ze raczej przez anyż, ktoś kiedys w rozmowie ze mną też pisal o tej mięcie :).

Ogolnie nadzapach, warty nawet tych 10 zł/ml jeśli komuś zapach pasuje.

Btw, musiały przejść jakąś reformulacje, bo mialy w skladzie ten wycofany niedawno składnik (liliac?). Ciekawe czym sie różnią, jeśli spadly parametry to bardzo chetnie bym zamienil swojego niemalze vintaga na nowszy, spokojniejszy wypust xd
@ZnUrtem: Nie wiem czemu ale ja w otwarciu tych perfum czuję tylko taki typowy zapach kwiaciarni przy cmentarzu :D czyli dużo kwiatów/róż i zielska + podmokły beton.