Wpis z mikrobloga

Odnośnie śmierci Filipa z powodu nękania.

Jako osoba, która również doświadczyła nękania w szkole w dzieciństwie (oczywiście innej) (pewnie jak wiele innych osób) chciałem przed momentem skontaktować się z panią dyrektor - dzwoniąc pod numer 61 297 04 86. Bo dość już mam tolerowania takich rzeczy, których i ja doświadczyłem. Biorąc pod uwagę zaistniałą sytuację i to, że pojawiają się artykuły o kolejnych nękanych osobach w tej szkole chciałem jej powiedzieć, że jest za to odpowiedzialna jako dyrektor oraz, że nie radzi sobie z sytuacją i powinna zrezygnować ze stanowiska dla dobra dzieci, ale pani sekretarka powiedziała mi, że niby pani dyrektor nie jest teraz dostępna.

#polska #szkola #edukacja
Pobierz aleksc - Odnośnie śmierci Filipa z powodu nękania.

Jako osoba, która również doświ...
źródło: comment_1666763915t7n81QgcY8dEpjbJeb31qY.jpg
  • 15
@DarkZizi: Odbieranie sobie życia przez nękanie jest XD trzeba nie mieć kompletnie jaj i twardej psychiki by takie coś było powodem. To tylko danie pretekstu tym typkom, którzy nękali tego co się zabił do tego, że mieli rację. Dziwie się rodzinie, że nie zareagowała w odpowiednim momencie, że chłop se nie radzi w życiu
@Grejt_Sajaman: A właśnie typowe ze rodzice nie zareagowali. Powiem więcej w jakimś stopniu się przyczynili do tego ze chłopak był na tyle słaby by odebrać dobie życie.
To trochę jak tresura słonia cyrkowego radzę sobie poczytać bo według mnie do dość dobra analogia
@Rustyyyy: Mnie zastanawia czy w tej szkole był jakiś psycholog czy coś takiego. Chyba widzieli, że z chłopakiem jest coś nie tak. A nie teraz na wykopie hurr durr bronią chłopaka. Na co mu to teraz, on już nie żyje.
@Grejt_Sajaman: A to z doświadczenia ci mogę powiedzieć jak to działa. Jak klasowy huligan który zaczepia wiele osób zaczepił mnie o jeden raz za dużo i trochę się poobijał to trafiłem do psychologa i usłyszałem: jeśli masz problemy z agresją to możesz przyjść i porozmawiać… Tak bo nie powinienem się bronić tylko jak reszta grzecznie trzymać wszystko w sobie.