Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Facet z aspergerem nie ma szans na dziewczynę i na znajomych . Szczerze wkurzają mnie ci którzy gadają że z tym aspergerem można normalnie żyć i to w niczym nie przeszkadza . Chciałem tylko powiedzieć że na tym okrutnym i #!$%@? świecie nie ma miejsca dla takich jak my . My już od początku byliśmy na dnie , a życie dla nas było jedną pierdzieloną męczarnią . Ja - człowiek ze zdiagnozowanym aspergerem , tracę wszystkich znajomych jakich mam bardzo szybko , do tego bardzo mało ich miałem . Dla wszystkich byłem gównem , dla własnej rodziny nikim . Poszedłem do zawodówki gdzie bardzo szybko byłem w złej sytuacji , byłem głąbem dla nauczycieli , przez problemy z normalnym zasypianiem którego za nic nie mogę zwalczyć miałem pełno nieobecności . Jestem wyśmiewany przez płeć przeciwną , a marzę ciągle o rodzinie i o małżeństwie . Codziennie boje się o swoją przyszłość , że przez tą diagnozę nie będę miał pracy ani prawa jazdy , bo gdzieś w systemie gdzieś znajdzie tą diagnozę pod moim kontem . Jako bonus od swoich #!$%@? genów dostałem jeszcze niebinarność ruchową , niedoczynność tarczycy , ciągłe wysypki na ciele i bezsenność , tiki , ataki padaczkowe , bardzo poważną wadę zgryzu i zębów którą będę leczył długimi latami , predyspozycje do tycia , bycie grubasem przez większość życia i tycie od byle czego , łysienie , i kilkanaście innych problemów zdrowotnych . Nauczyłem się że na tym świecie nie ma sprawiedliwości , że to bzdura . Jeżeli masz aspergera mam dla ciebie taką radę - nie ufaj ludziom , nie pomagaj im , unikaj tych #!$%@? . Nie pozwól by cię obrażali , chroń swojej godności . Pamiętaj że życie to jedno chore gówno , a rzeczywistość w której żyjemy jest niesprawiedliwa . Musimy walczyć o swoje

#autyzm #asperger #geny #zycie #los

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6357a0f13b80a09eaab17091
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 4
nie ma szans na dziewczynę i na znajomych


@AnonimoweMirkoWyznania: to sobie szukaj pośród znajomych tych z aspergerem. Albo inne osoby które z jakiegoś powodu są tez przez normików traktowani jako wyrzutki (przez niepełnosprawność np.).

nie ufaj ludziom , nie pomagaj im , unikaj tych #!$%@?


@AnonimoweMirkoWyznania: unikania ludzi tak w ogóle odradzam, trzeba po prostu nauczyć się wyłapywać narcyzów, makiawelistów i debili, którymi się oni wysługują. Trochę masz łatwiej, bo
1a6e1 9r33n: > że przez tą diagnozę nie będę miał pracy ani prawa jazdy

Przy prawku nikt akurat aspergera ci nie sprawdza, a pracy to możesz nie dostać dostaniesz owszem - tylko nie przez diagnozę tylko przez "problemy komunikacyjne" które będzie widział przeklęty HR. Niezdiagnozowany oficjalnie ale najprawdopodobniej mam ZA/HFA to wiem niestety aż za dobrze jak to z tymi rozmowami kwalifikacyjnymi jest.

Co do reszty - jak widzisz to nie