Wpis z mikrobloga

Stan bilonu w puszce: POLICZONE!

Werble proszę...()


Najbliżej kwoty końcowej był: @Luck5
Gratki!

Nie sądziłem, że wyjdzie tak dużo szczerze mówiąc, ale potęga silnego skupiania się na odkładaniu tych 5 złotówek wygrała. Obiecałem sobie przed policzeniem, że kwotę zebraną w puszce podwoję, a następnie wpłacę na stowarzyszenie ratujące zwierzęta, na które natrafiłem tu na wykopie. Szanuję Was za tę niezwykle trudną pracę!

Miłego wieczorku Mirki i Mirabelki. ʕʔ

#finanse #oszczedzanie #glupiewykopowezabawy
ElLama - Stan bilonu w puszce: POLICZONE!

Werble proszę...乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ

SPOILER

Na...

źródło: comment_1666721382kZyhTBauThDkQ0KHP6pR95.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Obiecałem sobie przed policzeniem, że kwotę zebraną w puszce podwoję, a następnie wpłacę na stowarzyszenie ratujące zwierzęta, na które natrafiłem tu na wykopie


@ElLama: screen przelewu or didn't happened
  • Odpowiedz
@ElLama: Ładny wynik ( ͡° ͜ʖ ͡°) Duży plus za wpłatę na zwierzaki, z tego co widziałam, to Mirabelka pisała ostatnio, że zwierzaków chorych przybywa, koszty rosną, a funduszy coraz mniej. Aż trochę na serduchu cieplej się zrobiło.
  • Odpowiedz
@justypl: Sam mam chorego kotka, to niestety wiem jak kolejne i kolejne badania potrafią ostro wydrenować portfel, a jak pacjentów masz kilku czy kilkunastu, to głowa mała :<
  • Odpowiedz
@ElLama: przypomniala mi sie zbiorka drobnych w 4 klasie podbazy nauczycielka wymyslila sobie na malowanie bud w lokalnym schronisku. Jak dwie laski z klasy poszly zapytac wlascicielke schroniska czy potrzebna jakis pomoc to babka ich psami poszczula xD

a mnie najbardziej w------o ze sie zbieralo te drobne potem nie bylo co z tym zrobic bo u mnie w domu udalo sie sporo zebrac
a babka tylko na pewnej lekcji oswiadczyla
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ElLama: Wow, szacun Mirku za wpłatę na to stowarzyszenie, bo tam faktycznie Mirabela odwala kawał dobrej roboty i warto ją wspierać.
  • Odpowiedz
@ElLama: a później wszycy narzekaja, że rząd drkujue kase, a to mirek chowa ją na kilogramy w słoiku i dla innych zabrakło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz