Wpis z mikrobloga

Czy ktoś kiedyś doświadczył dziwnych rzeczy dziejących się po śmierci bliskiej osoby? Mój brat cały czas mówi, że słyszy w nocy jak ktoś się kręci po kuchni lub dźwięki typu zgniatana puszka. Obaj jesteśmy ateistami. Możliwe, ze to mózg projektuje takie rzeczy podczas przechodzenia żałoby? #psychologia #smierc #paranormalne #duchy
  • 27
@dexterpol tak, czasami zdarzały się jakieś niewyjaśnione rzeczy w moje rodzinie po śmierci bliskich. Raz po śmierci babci miałem około 17 lat okolicy 12 w nocy zapalało się i gasło światło w moim pokoju, miałem taki kontakt na dotyk. Działo się to dokładnie do 3 dni po jej śmieci. Innym razem od czasu śmieci mojej mamy zapalał sie sam telewizor w salonie. Wiele rzeczy nie wytłumaczalny się w moim życiu wydarzyło łacznie
@Smokk to już drugi komentarz, na który Ci odpisuję. Jeżeli uważasz duchy za naukę, to pokaż konkretne dowody na to, ja przedstawię swoje i pogadamy. Na początek: "Bóg urojony" Dawkinsa.
@Karol739: Dawkins jest fajnym ludzikiem ale nic poza tym. Pisałem na priv wielokrotnie do niego i śp. Jamesa Randiego. Mam niezłą psychozę i OCD na tym punkcie. 12 lat farmakoterapii.
@Smokk oj, jeszcze nie słyszałem żeby jakieś teorie od medium się sprawdzały. taką "naukową" dyskusję to lepiej sobie odpuścić, kolejne będą zapewne jakieś gusła
@Smokk: wybacz, ale takie "przepowiednie" to sam Ci mogę skonstruować, tutaj nie trzeba do tego żadnej tajemnej wiedzy. szkoda, że zabobon dalej szerzy się w naszym pięknym kraju...
@Karol739: To Wy szerzycie zabobony. Ja mówię zwykłą, szczerą prawdę. Pogódź się z tym. Ludzie realnie doświadczyli niezwykłego i nie były to halucynacje ani dmt.
@Smokk: co się absolutnie nie wyklucza z ateizmem, wiadomo że człowiek zawsze będzie realizował własne samolubne potrzeby swoich genów. o całej ewolucji w sumie można powiedzieć, że to nigdy nie powinno powstać. a jednak powstało.