Wpis z mikrobloga

Czemu nie ma #!$%@? komisów samochodowych ze sprawdzonymi samochodami. Takich pewniaków, znanych na całą polskę, że tam kupujesz i jesteś Pan zadowolony.

Takich, że bierzesz sos wchodzisz bierzesz auto i wychodzisz zadowolony. Bez szukania miesiąc, bez sprawdzania, bez stacji diagnostycznych.

Kupowanie auta w tym kraju to jakaś katorga przecież. Byłbym w stanie nawet zapłacić więcej jakbym miał pewność że to co kupuje nie rozpadnie się po wyjeździe za bramę. Dla kogoś kto się nie zna na autach to naprawdę #!$%@?.

Może jakiś mirek sprzedaje jakieś sprawdzone auto z rodziny do 20k w wielkopolsce?

#pytanie #samochody #motoryzacja #zalesie
BananowyKrol - Czemu nie ma #!$%@? komisów samochodowych ze sprawdzonymi samochodami....

źródło: comment_1666683738vvh5x1gpILZBKhbERMtgEa.jpg

Pobierz
  • 57
@Volmyr: Spoko ale trochę biednie te ogłoszenia wyglądają, zero opisu, jedno zdjęcie.

Generalnie to co jest na tej stronie to można zaufać? Skąd Twoja pewność, że ten lancer jest w dobrym stanie?
Czegoś co nie jest pełnoletnie, ma klimatyzację, mało awaryjne - a jak już to tanie w obsłudze i w miarę komfortowo jeździ, no i nie wygląda jak nissan micra albo seicento, żadnych więcej wymagań nie mam. To chyba nie jest dużo?

BananowyKrol: za 20tys zl? Masz szanse 50/50. Jak sie nie kupi nowego(które w sumie tez moze miec jakies wady z fabryki) to czysta loteria.
Popatrz sobie na grupach na fb. Przykladowo
@BananowyKrol OPie,20 kola jest na sam samochod czy na wszystko? Bo jak na wszystko,to szukaj auta w cenie 15-17 kola- licz sie z tym,ze kazde nastoletnie auto wymaga napraw- jedne sa bardziej zadbane i za 1000 zl masz spokoj na 20-30 tysiecy km,a inne beda wymagac 5000 zl. Bierz tez poprawke,ze duzo ludzi sprzedaje auto jak im sie konczy OC- to tez moze byc dodatkowy wydatek. Jezeli szukasz rodzinnego samochodu to polecam
@BananowyKrol w PZU mają usługę że wysyłają jakiegoś rzeczoznawcę i koleś sprawdza auta.
Na aukcjach poleasingowych masz ekspertyzę Dekry szczegółowy opis i dokumentację
Ja kupiłem w salonie skody 3 letnią wtedy po leasingu i u nich sprawdzoną i #!$%@? dobrze że była rękojmia na rok bo trzeba było robić przewody paliwowe
@BananowyKrol: ja sobie sam nie ufam czasami, a ty się o takie rzeczy pytasz ja niestety ci gwarancji też nie mogę dać że przejedziesz nim bezproblemowo 300k km, nie znasz się na samochodach to płacisz w warsztacie za sprawdzenie, ten komis szczególnie poleciłem bo słyszałem o nim pozytywne opinie, osobiście z niego nie korzystałem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BananowyKrol: kupiłem w Krakowie auto od literalnie samotnego gościa przed emeryturą, który jeździł jedynie do pracy, kościoła, 49k km za 5 lat, ale cena była 20/30% większą niż podobne egzemplarze na rynku. Handlował nim facet, który wcześniej sprzedał wspomnianemu gentelmenowi to wozidło u dealera. Jakby nie bolała Cię wycieczka do stolicy małopolski to mogę podać namiary na tego uczciwego sprzedawcę i jego ofertę :)
Czemu nie ma #!$%@? komisów samochodowych ze sprawdzonymi samochodami.


@BananowyKrol: w żadnym kraju nie ma takich komisów :D Tzn. są - idziesz do autoryzowanego dealera, dadzą ci auto używane, sprawdzone i z gwarancją ale Tobie nie chodzi o auto co ma 3-5 lat tylko 20. Chcesz samochód za 5000 (4000?) euro. Takie rzeczy nie istnieją, bo licząc nawet 6000km rocznie co jest niewiele po 20 latach masz 120k km i tam