Wpis z mikrobloga

Czemu nie ma #!$%@? komisów samochodowych ze sprawdzonymi samochodami. Takich pewniaków, znanych na całą polskę, że tam kupujesz i jesteś Pan zadowolony.

Takich, że bierzesz sos wchodzisz bierzesz auto i wychodzisz zadowolony. Bez szukania miesiąc, bez sprawdzania, bez stacji diagnostycznych.

Kupowanie auta w tym kraju to jakaś katorga przecież. Byłbym w stanie nawet zapłacić więcej jakbym miał pewność że to co kupuje nie rozpadnie się po wyjeździe za bramę. Dla kogoś kto się nie zna na autach to naprawdę #!$%@?.

Może jakiś mirek sprzedaje jakieś sprawdzone auto z rodziny do 20k w wielkopolsce?

#pytanie #samochody #motoryzacja #zalesie
BananowyKrol - Czemu nie ma #!$%@? komisów samochodowych ze sprawdzonymi samochodami....

źródło: comment_1666683738vvh5x1gpILZBKhbERMtgEa.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@BananowyKrol: Pół roku się biłem z nimi ale oddali całą kasę ( ͡° ͜ʖ ͡°). W razie problemów i jeśli jesteś z pomorza to zapraszam na priv. mam terminatorów od takich tematów.
  • Odpowiedz
@PiotrFr: Czegoś co nie jest pełnoletnie, ma klimatyzację, mało awaryjne - a jak już to tanie w obsłudze i w miarę komfortowo jeździ, no i nie wygląda jak nissan micra albo seicento, żadnych więcej wymagań nie mam. To chyba nie jest dużo?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BananowyKrol: w aso kupuję. Pierwszy Opel w Oplu, drugi Nissan w Nissanie. Z obu jestem zadowolony. Oba warte swojej ceny, lecz była o jakieś 10% wyższa od średniej.
  • Odpowiedz
  • 3
@BananowyKrol budżet 20 tyś to najgorszy możliwy budżet. Najwięcej osób szuka takich aut i powiem ci szczerze że trzeba mieć dużo szczęścia i ciągle przeglądać ogłoszenia. Jak polowałem na auto to musiałem co 30 min wchodzić na OtoMoto/olx bo handlarze tak siedzą i obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy. Bardzo często auta na drugi dzień nie ma bo już sprzedane. Auto wystawione w środę i sobie myślę że w weekend przyjadę bo
  • Odpowiedz
@BananowyKrol: 20k to tak jak ktoś wcześniej napisał najgorszy budżet, w tej cenie auta będą 13-14 letnie, więc z racji wieku będą miały większą lub mniejszą przygodę blacharską, a jednak są to jakieś pieniądze by wymagać cokolwiek od auta. Auto sprawdzone bardzo łatwo kupić - tylko takie z pewną historią oraz w bardzo dobrym stanie są w cenie 1.5x od średniej, a polaka dupa już piecze że musi tyle wyłożyć bo
  • Odpowiedz
@BananowyKrol: zależy jakie masz potrzeby związane z autem oraz jak bardzo znasz się na kupowaniu, można trafić rodzynka w cenie 5k niższej niż rynkowej i sporo zarobić na handlu, można nieraz wtopić
  • Odpowiedz
@BananowyKrol: tacy handlarze jak wspomniałeś wcześniej sprzedający uczciwie auto również istnieją, ale co do zasady nie jest to ich główne źródło utrzymania tylko poboczna działalność, a zawodowo zajmują się np. płatnym oglądaniem samochodów na życzenie klienta lub sprowadzają auta na zamówienie - walczą o klienta renomą oraz reklamują się głównie pocztą pantoflową
  • Odpowiedz
  • 0
@BananowyKrol a szukaj sobie auta nawet za milon. Z dobroci serca radzę żebyś szukał za tyle ile możesz wydać ( ͡º ͜ʖ͡º)
Odnośnie 20 tyś to jest prawda że ciężka kwota. W TVN turbo jest program zakup kontrolowany i najwięcej próśb o pomoc jest właśnie z tej kwoty i prowadzący mówi wprost że trzeba mieć dużo szczęścia żeby znaleźć dobre auto, nie wyjebke. Mając taki budżet musisz
  • Odpowiedz