Wpis z mikrobloga

Czemu nie ma #!$%@? komisów samochodowych ze sprawdzonymi samochodami. Takich pewniaków, znanych na całą polskę, że tam kupujesz i jesteś Pan zadowolony.

Takich, że bierzesz sos wchodzisz bierzesz auto i wychodzisz zadowolony. Bez szukania miesiąc, bez sprawdzania, bez stacji diagnostycznych.

Kupowanie auta w tym kraju to jakaś katorga przecież. Byłbym w stanie nawet zapłacić więcej jakbym miał pewność że to co kupuje nie rozpadnie się po wyjeździe za bramę. Dla kogoś kto się nie zna na autach to naprawdę #!$%@?.

Może jakiś mirek sprzedaje jakieś sprawdzone auto z rodziny do 20k w wielkopolsce?

#pytanie #samochody #motoryzacja #zalesie
BananowyKrol - Czemu nie ma #!$%@? komisów samochodowych ze sprawdzonymi samochodami....

źródło: comment_1666683738vvh5x1gpILZBKhbERMtgEa.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@BananowyKrol: bo auta w nich będą 2x droższe (dane z dupy) niż średnia na olx/OtoMoto i nie dość, że nikt ich nie kupi to ludzie będą dzwonić i się naśmiewać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BananowyKrol: ja byłem pozytywnie zaskoczony master1. Chciałem kupić u nich samochód, zdecydowałem się na konkretny, po czym wzięli go jeszcze na przegląd sami przed sprzedażą i powiedzieli ze jednak mi go nie sprzedadzą w tych pieniądzach bo ma wadę i wystawią go taniej z info o uszkodzeniu, a ja sobie wybrałem inny z placu którym jeżdżę zadowolony już 5 rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
że nikt ich nie kupi to ludzie będą dzwonić i się naśmiewać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PiotrFr: Ci to kupują marzenia a nie samochody to pewnie tak. Rynek na normalne używane samochody jest, ale dużo mniejszy niż na ulepy.
  • Odpowiedz
@pietryna123: niby tak ale wszyscy tak mówią a później szukają okazji.
Prawda jest taka, że dobry samochód nie trafia za bardzo do handlarza. Najczęściej w ogóle nie trafia do ogłoszenia, bo jak masz coś naprawdę dobrego to zawsze ktoś z rodziny/znajomych przytuli.
  • Odpowiedz
@BananowyKrol: Są takie komisy tylko o nich nie wiesz. Myślisz, że janusz zarabiający paredziesiąt k miesiecznie będzie inwestował setki tysięcy na promocję w mediach ogólnopolskich?

Problem jest taki że ciężko ich odróżnić od oszustów dopóki nie sprawdziłbyś paru ich aut
  • Odpowiedz
@PaulVale: XD ale z ciebie #!$%@? maruda, nigdzie nie napisałem, że chcę tanio i chcę super.
Chcę po prostu kupić auto które jeździ i się nie psuje, co do 20k nie ma takich samochodów? Jak za 20k to tylko trup który się rozwala co 1000km? Chcę po prostu kupić jakiekolwiek wozidło za 20 tysięcy PLN.

Nigdzie nie napisałem jakie, nigdzie nie napisałem, że oczekuję cudów, nie wiem skąd ten twój wywód
  • Odpowiedz
@BananowyKrol: Mnie #!$%@? na 130k przy zakupie samochodu z autoryzowanego salonu sprzedaży dużej sieci na literkę P. Kupowałem koreańczyka, który miał być cycuś glancuś nierobiony a okazało się, że #!$%@? z każdej strony xD
  • Odpowiedz