Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rocamoya: a na co mi przenośna? Przecież na spacer nie będę z nia chodził, zaraz będę czytał która tu jest dobra, jutro pomiar i czy wlezie na głębokość, jak nie to będę kul w scianie aż bedzie furczec xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@powaznyczlowiek: a i mnie nie denerwuj, to po co mi zmywarka jak nie mogę myc, kurła... no nic, to patelnie dla mojej zostawie. A ogólnie to polecasz zmywarki czy nie? Kiedys mialem, ale nigdy nawet jej chyba sam nie włączyłem
@FueGo: tak, polecam, ale niestety niektóre rzeczy ciągle trzeba ręcznie jak się nie chce po miesiącu wyrzucać np właśnie te #!$%@? patelnie. Podobnie drewniane rzeczy, zbyt wysokie, zbyt duże miski.

Mimo wszystko 90% wyposażenia tam włazi i jest umyte lepiej i dokładniej + można myć w temperaturze, w której ręcznie by się nie dało (np 70st) więc bardziej higienicznie. Dla mnie must have nawet jeśli nie rozwiązuje wszystkich problemów
@FueGo: też tak zrobiłem. Szafkę rozkręciłem i wstawilem zmywarkę koło pralki. Kabel od wody i do ścieku obok i gotowe. Tylko nie włączaj dwóch na raz jak są pod jednym gniazdkiem bo może przepalić. A jak będę się wynosił to zamontuje szafkę z powrotem
@mleko3-2procent: ja to mysle ze dam w zabudowe, szafka posluzy jako panele boczne do zmywarki, kuchnia to i tak chyba ma z 10 lat jak nie lepiej, brak paneli bocznych tylko czysty bok szafki wiec sie wpisze w ten styl xD jutro pomierze, wytne szafke lub rozbiore calosc, kilka dziurek, nowy syfon, nowe podlaczenie do wody i bedzie dzialac
@magda_em: mam, dziala, dosc czysty, nic sie nie dzieje, a zmywarki
@girabaldi: przeciez to nie bedzie orka na 2 dni xd pomierze i jedynie jak zawor sie po obecny blat nie zmiesci, bo zmywarka pewnie wejdzie. zawory i weze z reguly wystaja za sprzet i jest problem zeby je upchac. (pare kuchni zmontowalem, cos tam liznelem tematu)