Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
A kupie jutro zmywarkę i zamontuje, juz mam dość szorowania tych #!$%@? patelni i że moja robi smietnik z zlewu. Przesunę szafkę, jedna wytnę, cos przerobie, tan podłącze, cyk, pyk i będzie działać, a i landlord jeszcze za to zapłaci.
#uk #zmywarka #kuchnia
  • 25
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FueGo: Zmywarka to must have ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja mam Boscha, ustawiam max program czyli 75 stopni, hygiene plus, intensive zone i do tego shine and dry i wychodzi gorące i ultra czyste.
  • Odpowiedz
  • 0
@FueGo chcemy kupic zmywarke, ale nie kompletnie nowa, tylko tzw ex-display. Cenowo sa o 40% tansze. Oboje pracujemy po 10h dziennie. Dodatkowo mam angielskiego paska, wiec czesto gotuje dwa osobne obiady. Wiec mamy sporo do zwymania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elsaha: poużywałem, polecam, #!$%@? gary teraz, zlew pusty, jedynie jakieś drewniane rzeczy i tyle. Czasami się zdarzy ze nie domyje czegos, ale to moment zeby poprawić, reszta błysk. Kupuj, nawet się nie zastanawiaj, sam kupilem używana, śmiga. Zaczelem więcej gotowac i nie boję się zamoczyć raz łyżki w czymś i wywalić do mycia. Kiedyś to musiałem rozplanować w co zamoczyć żeby latwiej umyc i ile razy mogę jednego użyć xD
  • Odpowiedz