Wpis z mikrobloga

@DOgi: co ten empik, zaczynał od małych ksiegarni i domów kultury ponad 70 lat temu, potem doszła muzyka, gry planszowe, coraz wiecej jest prezentów, od pewnego czasu właściciel zarzadza na Polskę markami takimi jal Dior czy Chanel, a teraz juz samochodami handlują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kismeth: Co do audi to się zgodzę, co do bmw, raczej nie. Sam myslalem najpierw o proceed a potem o stinger, przejechałem się oba autami i niestety jakościowo jest niżej niż bmw. Faktycznie ładnie wyglada dopóki się tego nie dotyka.
Kianki może i są ładne z zewnątrz, ale jakość wykonania w środku to jest totalne gówno


@Matiko1: Pewnie nie będę obiektywny bo sam mam ale siedziałem w tylu autach ostatnio, że to jest ostatnia rzecz jaką bym powiedział o KII.

Weź wsiądź se do Seata (ten sam segment) czy nawet Merca A/C. To jest dopiero skandal co tam się #!$%@?.

Kia to może i nie jest Lexus ale od takiego Volkswagena
Sam myslalem najpierw o proceed a potem o stinger, przejechałem się oba autami i niestety jakościowo jest niżej niż bmw.


@jaavi666: No ale gdzie Kia, a gdzie BMW? Oczywista sprawa, że ta druga marka jakością wykonania przewyższa Koreańców. A i tak tragedii nie ma.